Eryaman Tıkalı Tuvalet Açma & Lavabo Açma

En İyi Eryaman Tıkalı Tuvalet Açma & Lavabo Açma Hizmetimiz 05532672191 7/24 Pis Su Gider Boru Tıkanıklığı Açma ÜCRETSİZ KEŞİF Hemen ARA!

Tıkanan pis su gider borusunu makinayla kırmadan açan usta Ada Tesisat Tıkalı Tuvalet & Lavabo Açma
En İyi
Eryaman Tıkalı Tuvalet Açma & Lavabo Açma Hizmetimiz 05532672191 7/24 Pis Su Gider Boru Tıkanıklığı Açma ÜCRETSİZ KEŞİF Hemen ARA!

Günlük hayatta ihtiyaçlarımızı karşılamak için tuvalet ve lavabo sıklıkla kullanılıyor. Ancak gidere atılan atıklar nedeni ile aniden tıkanmalar ortaya çıkabiliyor. Bu süreçte sizlere en yüksek kalitede hizmet sunuyoruz.

Eryaman tıkalı tuvalet açma & lavabo açma hizmetlerimizi en iyi şekilde sizlere sunuyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Dilediğiniz zaman firmamızı arayarak Eryaman tıkalı tuvalet açma hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Evinizde ya da işyerinizde yaşadığınız pis su gider tıkanıklığını kısa süreden ortadan kaldırıyoruz. Aynı zamanda Eryaman tıkalı lavabo açma hizmetimizi 7/24 talep edebilirsiniz.

Pis Su Gider Tıkanıklıkları Nelerdir?

Pis su giderleri zaman içerisinde aniden tıkanabilir. Ev ve işyerinde günlük ihtiyaçlarınızı karşıladığınız lavabo ya da tuvalet giderlerinde tıkanmalar ortaya çıkabilir. Bu sürede yapmanız gereken tek şey firmamız ile iletişime geçmeniz olacaktır. Peki, pis su gider tıkanıklıkları nelerdir?

1. Tuvalet Tıkanıklıkları

2. Lavabo Tıkanıklıkları

Tuvalet Tıkanıklığına Etki Eden Sebepler Nelerdir?

Tuvalet tıkanıklıkları can sıkıcı bir durumdur. Tüm hayatı olumsuz yönde etkilemektedir. Vakit kaybetmeden deneyimli bir firma ile iletişime geçmenizi önermekteyiz. Ada tesisat Eryaman tıkalı tuvalet açma servis hizmetimiz oldukça hızlıdır. Bu sayede mağduriyetinizi en iyi şekilde gideriyoruz. Peki, tuvalet tıkanıklığına neden olan etken unsurlar nelerdir?

 • Kadın PEDİ
 • Bez
 • Tuvalet kağıdı
 • Islak mendil
 • Kulak temizleme çubuğu
 • Bebek bezi
 • Sünger
 • Gidere atılan toka, yüzük, bileklik veya kolye gibi cisimler

Yukarıda belirttiğimiz üzere tıkanıklığa neden olan cisimlere dikkat edebilirsiniz. Bu sayede tıkanıklığı önleyebilirsiniz.

Tıkanan Tuvalet Nasıl Açılır? ERYAMAN

Ada tesisat firması olarak profesyonel bir şekilde tuvalet tıkanıklığını açıyoruz. Bunun için son teknolojik görüntüleme cihazımız sayesinde tıkanıklığa neden olan cismi tespit ediyoruz ve gerekli temizleme işlemini yapıyoruz. Ada tesisat Eryaman tıkalı tuvalet açma hizmeti almak için 7 gün 24 saat bizi arayabilirsiniz.

Lavabo Tıkanıklığına Etki Eden Sebepler Nelerdir?

Lavabo tıkanıklık problemi aniden ortaya çıkıyor ve sizleri mağdur edebiliyor. Tıkanıklık problemi yaşadığınızda vakit kaybetmeden firmamız ile iletişime geçmelisiniz. Ellerimizi yıkadığımız ve yemek atıklarını attığımız lavabolar da tıkanıklık sorunu yaşayabilirsiniz. Peki, lavabo tıkanıklığına etki eden sebepler nelerdir?

 • Mutfak Lavabosu Tıkanıklığı Sebepleri: Mutfak lavabosuna atılan yemek artıkları ve yağlar tıkanıklığa neden olmaktadır. Ayrıca tıkanıklık sorunları her an ortaya çıkmakta ve sizleri mağdur etmektedir.
 • Banyo Lavabosu Tıkanıklığı Sebepleri: Gider ile temas eden şampuan, sakal, saç teli, duş jeli ve sabunlar tıkanıklığa neden oluyor.
 • El Yıkama Lavabosu Tıkanıklığı Sebepleri: El yıkamak için kullanılan sabunlar tıkanıklığa neden oluyor. Aynı zamanda tıkanıklık aniden ortaya çıkar ve su taşkınlığına neden olabilir.

Tıkanan Lavabo Nasıl Açılır? ERYAMAN

Tıkalı lavaboyu açmak için alanında deneyimli bir firma tercih etmeniz gerekiyor. Çünkü; gider tıkanıklığı kısa sürede ciddi problemlere yol açabilir. Bu yüzden kısa sürede sorunun ortadan kaldırılması gerekiyor. Peki, lavabo tıkanıklığı açma işlemi nasıl gerçekleşiyor?

 • Öncelikle firmamız ile iletişime geçen müşterilerimizin evine ya da iş yerine kısa sürede ekibimizi yönlendiriyoruz. Bu süreçte uzman tesisat ustalarımız kameralı cihazlar kullanarak gider tıkanıklığına neden olan cismi tespit ediyor.
 • Gider tıkanıklığına neden olan cismi orada çıkartmak için diğer bir cihazımızı kullanıyoruz. Tıkanıklık açma cihazımızın ucunda ince, uzun ve dönen bir tel aparatı bulunuyor. Bu sayede tıkalı gider kısa sürede temizleniyor ve açılıyor.

Sizler de gider tıkanıklığı problemi yaşıyorsanız Eryaman tıkalı lavabo açma hizmetlerimizi talep edebilirsiniz.

En İyi Eryaman Tıkalı Lavabo Açma – Ada Tesisat

Ankara’nın Eryaman ilçesine bağlı kurumsal bir firma olarak sizlere hizmet sunuyoruz. Eryaman tıkalı lavabo açma hizmetlerimizi günün her saatinde kesintisiz sunuyoruz. Birden bire ortaya çıkan lavabo tıkanıkları için vakit kaybetmeden bizleri arayabilirsiniz. Sizlere Eryaman kırmadan tıkalı lavabo açma hizmeti sunuyoruz. Sektörde kırmadan gider tıkanıklığı açma hizmeti veren lider bir firmayız.

En iyi Eryaman Tıkalı Tuvalet Açma – Ada Tesisat

 Tuvaletlere bilmeden atılan yabancı cisimler tıkanıklığa neden oluyor. Gider tıkanıklığı problemi tüm gününüzü olumsuz etkileyebilir. Bu sürte profesyonel bir firma tercih etmeniz gerekiyor. Dilerseniz Eryaman tıkalı tuvalet açma hizmeti veren firmamızı tercih edebilirsiniz. Sektörde müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren öncü bir firma olarak tanınmaktayız. Aynı zamanda hafta sonları da sizlere hizmet imkanı sunuyoruz. Eryaman kırmadan tıkalı tuvalet açma servisimizden yararlanmak için iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Eryaman Tıkalı Tuvalet Açma & Lavabo Açma Fiyatları
HİZMETİN ADIKAMERALI GÖRÜNTÜLEMEİŞLEM SÜRESİFİYATI
(ÜCRET)
Eryaman Tuvalet AçmaEvetMaksimum
1 saat
300 TL
Eryaman Lavabo AçmaEvetMaksimum
1 saat
300 TL
Tıkalı Lavabo Gideri AçmaEvetMaksimum
1 saat
300 TL
Tıkalı Mutfak Gideri AçmaEvetMaksimum
1 saat
300 TL
Eryaman Tıkalı Tuvalet Açma & Lavabo Açma Fiyatları

Ankara’nın en kabalık semti olan Eryaman da yıllardır hizmet veren lider bir firmayız. Önceliğimiz sizlere hızlı, kaliteli, ekonomik ve güvenilir bir hizmet sunmaktır. Ada tesisat olarak hem hafta içi hem de hafta sonu kesintisiz hizmet imkanı sunuyoruz. Aynı zamanda sektörde en uygun fiyat garantisi veren deneyimli bir firmayız. Eryaman tıkalı tuvalet açma & lavabo açma 300 TL‘den başlayan fiyatlar ile sizlere hizmet veriyoruz.

Su Tesisatçısı Puanı
BİZİ OYLAYIN !
[Total: 10 Average: 5]