Ankara Tıkalı Tuvalet Açma & Lavabo Açma

En İyi Ankara Tıkalı Tuvalet Açma & Lavabo Açma Hizmetimiz 05532672191 7/24 Pis Su Gider Boru Tıkanıklığı Açma ÜCRETSİZ KEŞİF Hemen ARA!

Ankara Tıkalı Tuvalet Açma & Lavabo Açma
Ankara Tıkalı Tuvalet Açma & Lavabo Açma

2006 yılından bu yana Ankara’da tesisat alanında hizmet vermekte olan Ada Tesisat firmamız Ankara tıkalı lavabo ve tuvalet açma için sizler de firmamızı arayabilirsiniz. Değerli müşterilerimize yüksek kalitede hizmet vermekteyiz. Kırmadan gider tıkanıklığı sorununu kalıcı bir şekilde ortadan kaldırıyoruz.

Ankara tıkalı tuvalet açma & lavabo açma hizmetlerimizi 7/24 kesintisiz sunuyoruz. İhtiyacınız olduğu her an firmamızın iletişim adreslerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Yılları aşkın tecrübemiz ile kırmadan tıkalı gideri açmayı başarıyoruz. Ankara tıkalı tuvalet açma hizmeti veren alanında profesyonel tesisat ustalarımız memnuniyet garantili bir iş yapıyor. Sizler de güvenilir bir firma tercih ederek sorunsuz bir şekilde tıkalı giderleriniz için hizmet almalısınız. Ankara tıkalı lavabo açma hizmeti veren lider bir firma olarak tanınıyor ve tercih ediliyoruz.

Tıkalı Gider Açma Hizmetimiz

 Tıkanan Lavabo Nasıl Açılır? Ankara Kırmadan Lavabo Açma
 Tıkanan Tuvalet Nasıl Açılır? Ankara Makinayla Tuvalet Açma
Ankara Tıkalı Gider Açma Ne Kadar? Ada Tesisat Tıkalı Gider Açma – Fiyat Alınız
Ankara Tıkalı Lavabo & Tuvalet Açma 2 Yıl Garantili Hizmet
Tıkalı Gider Açma Hizmetimiz

Pis Su Gider Tıkanıklıkları Nelerdir?

Günlük hayatta kullandığımız lavabo ve tuvalet pis gideri tıkanıklığı ile her an karşılaşabilirsiniz. Bu süreçte yapmanız gereken tek şey bizleri aramak olmalıdır. Gider tıkanıklığı hayatı olumsuz etkilemektedir. Peki, bu tıkanıklıklar nelerdir?

1. Ankara Lavabo tıkanıklıkları

2. AnkaraTuvalet tıkanıklıkları

Tuvalet Tıkanıklığına Etki Eden Sebepler Nelerdir?

Genel ihtiyaçlarımızı karşılayabilmek için ihtiyacımız olan bir diğer unsur da tuvaletlerdir. Ancak tuvalete atılan cisimler tıkanıklığa neden olmaktadır. Can sıkıcı bir durum olduğunu hepiniz tahmin edebilirsiniz. Ada tesisat Ankara tıkalı tuvalet açma servis hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Peki, tuvalet tıkanıklığına sebep olan unsurlar nelerdir?

 • Bebek bezi
 • Tuvalet kağıdı
 • Orkid
 • Sabun
 • Saç ve sakal atmak
 • Kulak temizleme çubuğu
 • Herhangi bir yüzük, kolye, küpe vs. cismin atılması

Yukarıda belirttiğimiz üzere pek çok cisim tuvaletin tıkanmasına neden oluyor. Ancak Ada tesisat firması olarak en zorlu tıkanmaların bile üstesinden geliyoruz. Peki bu zorlu tuvalet tıkanıklıklarını Ada Tesisat Nasıl Açmaktadır?

Tıkanan Tuvalet Nasıl Açılır?

Günümüzde hizmet veren firmalar pek çok yöntem kullanıyor. Özellikle tıkanıklığı açmak için fayansınızı kıran firmalar da bulunuyor. Ada tesisat olarak sizlere kırmadan dökmeden hizmet sunuyoruz. Son teknolojik kameralı robotumuz sayesinde tıkanıklığa neden olan cismi tespit edebiliyoruz. Bu sayede kırmadan tıkanıklığa neden olan cismi çıkarabiliyoruz.  Ada tesisat Ankara tıkalı tuvalet açma hizmeti için 7/24 saat bizleri arayabilirsiniz.

En İyi Ankara Kırmadan Makinayla Tıkalı Tuvalet Açma

Günlük yaşantımızda sıklıkla genel ihtiyaçlarımızı gidermek için ev ve iş yerlerinde kullanılan tuvaletler yukarıdaki yazımızda bahsetmiş olduğumuz nedenlerden ötürü tıkanabilmektedir. Peki bu gibi zorlu tıkanıklıklar nasıl kırmadan açılır diyorsanız! Firmamız Ada Tesisat Avrupa patantli ( rotenbergen R 600 ) kanal açma makinası ile tıkalı olan tuvalet giderine esnek helezon yaylarla müdahale ederek gider içerisinde ilerleyerek tıkanıklığa etki eden yabancı cisimleri parçalayarak açmaktadır. Bu gibi profesyonellik ve tecrübe isteyen açma işlemlerini kurumsal firmalar tarafından almanızı tavsiye etmekteyiz. Ada Tesisat 7/24 saat Ankara makinayla tıkalı tuvalet açma hizmeti ile siz değerli vatandaşlarımızın yanındadır.

Lavabo Tıkanıklığına Etki Eden Sebepler Nelerdir?

Lavaboların tıkanmasına etki eden pek çok unsur bulunuyor. Özellikle yemek pişirirken dökülen yemek atıkları veya el ve yüz yıkarken kullanılan sabunlar tıkanıklığa yol açmaktadır. Şimdi sizlere biraz daha ayrıntılı bilgi vereceğiz.

 • El Yıkama Lavabosu Tıkanıklığı Sebepleri: El ya da yüz yıkamak için kullanılan sabun atıkları tıkanıklığa neden oluyor.
 • Banyo Lavabosu Tıkanıklığı Sebepleri: Gidere atılan saç teli, sakal, şampuan ve duş jeli gibi atıklar gider tıkanıklığına sebep oluyor.
 • Mutfak Lavabosu Tıkanıklığı Sebepleri: Yemek pişirirken lavaboya atılan herhangi bir atık ya da kadınların sıkça gidere döktüğü yağlar tıkanıklığa yol açıyor. Aynı zamanda daha fazla tesisat problemi yaşayabilirsiniz.

Tıkanan Lavabo Nasıl Açılır?

Tıkanan Lavabo Nasıl Açılır?

Tıkalı bir lavabo ile her an karşı karşıya gelebilirsiniz. Hayatın durmasına neden olacak kadar can sıkıcı bir durumdur. En doğrusu tecrübeli bir firma ile iletişime geçmeniz olacaktır. Ada tesisat, Ankara’da yıllardır profesyonel bir hizmet sunuyor. Peki, lavabo tıkanıklığı açma işlemi nasıl gerçekleştiriliyor?

 • Firmamız ile iletişime geçen müşterilerimizin evine ya da iş yerine kısa sürede geliyoruz. Bu süreçte kameralı tıkanıklık gözetleme cihazı kullanıyoruz.
 • Bu cihaz tıkanıklığa neden olan cismi tespit etmemize yarıyor. Bunun sonucunda tıkanıklığı gidermek için doğru yöntemi kullanıyoruz.
 • Tıkanıklık açma cihazı sayesinde kısa sürede tıkanıklığı gideriyoruz. Bu cihazın uç kısmında uzun bir tel bulunuyor. Bu tel dönerek ilerliyor. Telin uç kısmında çeşitli aparatlar bulunuyor. Aparatın ucuna tıkanıklığa neden olan cisim takılır ve cismi yukarıya çeker. Bu sayede başarılı bir şekilde tıkanıklık giderilir.

Çalışma prensibi ile sizlere kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlıyoruz. En uygun fiyatta tıkanıklığa neden olan cismi sorunsuz bir şekilde çıkarıyoruz. Ankara tıkalı lavabo açma hizmetimiz için bizleri arayabilirsiniz.

En İyi Ankara Tıkalı Lavabo Açma – Ada Tesisat

Ankara’da uzun zamandır hizmet veren kurumsal bir firmayız. Ankara tıkalı lavabo açma hizmeti için doğru yerdesiniz. Müşterilerimize gün içerisinde yardımcı oluyoruz. Aynı zamanda kıymetli müşterilerimize Ankara kırmadan tıkalı lavabo açma hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

En iyi Ankara Tıkalı Tuvalet Açma – Ada Tesisat

Ankara’nın en iyi tuvalet açıcı firması olarak tanınmaktayız. Tıkalı giderleri en kısa sürede teknolojik cihazımız ile açıyoruz. Ankara tıkalı tuvalet açma hizmetlerimizi en uygun fiyatta alabilirsiniz. Değerli müşterilerimize %100 memnuniyet garantisi sunuyoruz. Ankara’nın lider bir firması olduğumuzu belirtmek isteriz. Ankara kırmadan tıkalı tuvalet açma gibi tüm hizmetlerimizi 7 gün 24 saat aralıksız sunuyoruz.

2022 Ankara Tıkalı Tuvalet Açma & Lavabo Açma Fiyatı Ücreti
HİZMETİN ADIKAMERALI GÖRÜNTÜLEMEİŞLEM SÜRESİFİYATI
(ÜCRET)
Ankara Tuvalet AçmaEvetMaksimum
1 saat
500 TL
Ankara Lavabo AçmaEvetMaksimum
1 saat
400 TL
Tıkalı Lavabo Gideri AçmaEvetMaksimum
1 saat
400 TL
Tıkalı Mutfak Gideri AçmaEvetMaksimum
1 saat
400 TL
Ankara tuvalet açma fiyatları & Ankara Lavabo Açma Fiyatları

Ankara genelinde hızlı hizmet desteğimiz ile tıkalı tüm giderleri açıyoruz. Lavabo ve tuvalet giderlerinde yaşanan tıkanıklıkları açmak için ileri teknolojik kameralı cihazlarımızı kullanıyoruz. Ankara tıkalı tuvalet açma & lavabo açma 500 TL‘den başlayan fiyatlar da sizlere sunmaktayız. Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi edinmek için bizleri arayabilirsiniz.

Su Tesisatçısı Puanı
BİZİ OYLAYIN !
[Total: 6 Average: 5]