ANKARA TESİSATÇI & SU TESİSATÇISI

Ankara da 2006 yılından bu yana su tesisatı alanında hizmet veren KAYA TESİSAT firmamız da su kaçakları, alt komşuya sızan su sorunları ve sıhhi tesisat montajı işlemleriniz için  Ankara tesisatçı & su tesisatçısı hizmeti veren firmamızı arayarak kırma dökme işlemlerine son vererek uzman tesisatçı hizmeti alabilirsiniz.

Ankara Su Tesisatçısı

AÇIKLAMA ANAHTAR KELİME Ankara Su Tesisatçısı AÇIKLAMA DEVAM VSVSV

PARAGRAF AÇIKLAMA ANAHTAR KELİME AÇIK SU TESİSATÇISI Ankara

Ankara TESİSATÇI

AÇIKLAMA ANAHTAR KELİME Ankara TESİSATÇI AÇIKLAMA DEVAM VSVSV

PARAGRAF AÇIKLAMA ANAHTAR KELİME AÇIK TESİSATÇI Ankara VSVSVSVS

Su Kaçak Belirtileri Nelerdir? 

Öncelikle kötü bir koku, yükselen faturalar ve vsu basıncındaki dengesizlikler dikkat çeker. Çeşmeyi açtığınızda suyun tazyikinin dengesiz olduğunu görürsünüz. Zaten bir süre sonra da alt komşunuzdan şikayetler gelir. Su sızıntıları genelde banyoların tavanlarında kendini belli eder. Boru değişmediği sürece herhangi bir çözüm de bulamazsınız. Bu yüzden kaçak tespiti yapmak için tek yapmanız gereken bizi aramak olacaktır. Hemen geleceğiz ve kameralı cihazlarımızla neresi sızıntı yapıyor bulacağız.

Su Kaçakları Neden Oluşur? 

Su kaçaklarının oluşma sebeplerinden biri olarak dikkat çeken çok sayıda çalışma vardır. Bu çalışmaların öncesinde kaçaklar neden oluşur nasıl olur?

  • Boruların çatlaması
  • Hatalı tesisat döşenmesi
  • Su basıncı nedeniyle boruların patlaması
  • Yabancı cisimlerin borularda çok fazla yer alması

Bu yabancı maddeler gibi daha birçok etken su boruları tıkar, tıkanan su boruları da yıpranıp çatlar. Kaçakları tespit etmek gerektiğinde öncelikle cihazlarımızla inceleriz, sonra da sorunlu boruyu inceleyerek en kısa sürede kaçağın giderilmesini sağlayabiliriz.

Hem ekonomik fiyatlar hem de memnun kalacağınız sonuçlar için Ankara tesisat hizmetiyle ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Çekinmeden günün her saati bizi arayabilirsiniz. Acil durumlarda da günün her saati açık tesisatçınız olarak size hizmet vereceğimize emin olabilirsiniz.

Dikmen Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?


Makineli teknolojilerler ANAHTAR KELİME Ankara kırmadan su kaçağı tespiti kırmadan, kısa sürede yapılmaktadır. Kameralı kaçak tespiti cihazlarımız, kısa sürede sorunun tam yerini tespit edecek ve kaçağın onarılmasını sağlayacaktır. İhtiyacınız olan her türlü kaçak onarım süreci için firmamızdan destek alarak çözüm önerisi isteyebilirsiniz.

Profesyonel  Ankara su kaçak tespiti işlemleri için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek olacak! Zaman kaybetmeden su kaçağı tespiti yapılarak gereken onarım da gerçekleştirilecektir. Bilgi almak ve iletişime geçmek istediğinizde çekinmeden bizi arayabilirsiniz.

Dikmen Su Kaçak Tamiri Nasıl Yapılır?


Profesyonel çözümlere ulaşmak istediğiniz KAYA TESİSAT Ankara TESİSATÇI olarak 7 gün 24 saat size hizmet verecektir. Küresel ısınma nedeniyle kuraklık riski olan dünyamıza olumsuz katkısı olan kaçaklar, litrelerce suyun ziyan olmasına neden olmaktadır.

Profesyonel cihazlar kullanan ve çalışmalar konusunda çözüm sağlayan  Ankara açık su tesisatçısı her türlü tesisat sistemini planlayacaktır. Unutmayalım ki bu suların israfı geleceğimiz için hiç de iyi olmayacaktır. Bu yüzden mutlaka kaçak tamirini gerçekleştirin.

İhtiyaç duyduğunuz her konuda  Ankara tesisatçı olarak Ankara’nın tüm mahallerine hizmet veriyoruz. Bilgi almak ve iletişime geçmek istediğinizde hemen bizi arayın, 24 saat açık tesisatçımız adresinize gelsin.

Sıkça Sorulan Sorular


Hangi Su Kaçağı Tespit Cihazlarını Kullanıyorsunuz?

Termal Su Kaçak Tespit Cihazı ile Akustik Dinleme Cihazı kullanarak,  noktasal tespit işlemleri yapıyor ve kırmadan onarım sürecini nokta atış yapıyoruz. Bu cihazlar aslında farklı sektörlerde de kullanılan cihazlardır. Bu yüzden sızıntı varlığının tespit edilmesi gerektiğinde de en iyi sonucu verirler.

Dikmen Tesisatçı Hizmetlerinizi Nerelerde Sunuyorsunuz? 

7/24 saat Dikmen’ın tüm mahallelerine servisimiz vardır. Bayram, tatil günleri ve her sezonda müşterilerimizin çağrılarını en kısa sürede sonuçlandırıyoruz. Çok sayıda çözüm bulmanızı sağlayan etkinliklerimizle birlikte Dikmen’in tüm mahallerinde size hizmet vermekten mutluluk duyuyor olacağız.

Kırmadan Su Kaçağı Tespit Ediliyor Mu? 

Nokta atışı yapılarak su kaçağı tesit edildiği için herhangi bir kırma dökme gerekmiyor. Borunun değişmesi gereken bölge kırılarak gerekli müdahale yapılıyor. Sonrasında da hızlı bir şekilde onarım sürecini başlatıyoruz.

Kırmadan Su Kaçak Tespiti Nasıl Yapılır? 

Manometre ile suyun basıncı ölçülüp su kaçağı olduğu kesinlik kazandıktan sonra termal kamera ile su borularının yeri tespit edilerek, Akustik dinleme cihazı sayesinde su kaçağının yeri noktasal olarak tespit edilir. Bazen su basıncı da yüksek olduğunda ciddi bir patlak riski olabilmektedir.

Su Faturam Neden Çok Yüksek Geldi? 

Bazen fatura iptal edilebilir, sayacın normal mekanizmasını kontrol edin, doğru eğilimi tespit etmek için bir tesisatçı çağırmak ve olası arızalar olup olmadığını kontrol etmek gerekir. Kaçak varsa zaten kötü kokusundan anlayacaksınız.

Üst Kattan Su Sızıntısı Var. Ne Yapmalıyım? 

Evdeki su sızıntısının birçok nedeni olabilir, kaynağı defalarca tespit etmek sorunlu olabileceği gibi borulardan su sızıntıları, kötü kapatılmış küvetteki duş gibi sıkıştırma noktalarından eve su girebilir ve bu nedenle riskli olabilecek bir sızıntıya neden olabilir, çünkü böyle bir yoksunluk suyu komşuların dairesine götürebilir. 

7/24 TESİSATÇI Ankara

AÇIKLAMA VSVSV ANAHTAR KELİME TESİSATÇI Ankara KAYA TESİSAT VSVSVSV

EN YAKIN SU TESİSATÇISI Ankara

AÇIKLMA VSVSV ANAHTAR KELİME EN YAKIN SU TESİSATÇISI Ankara KAYA TESİSAT VSVSVSV

Su Tesisatçısı Puanı
BİZİ OYLAYIN !
[Total: 0 Average: 0]