Uygun el aletlerini kullanarak, ekonomik fiyat politikası çerçevesinde, kaliteli malzemeler ile su kaçak tamiri hizmeti veriyoruz.

Tesisatlar ile ilgili bir hizmet talebinde mi bulundunuz? Bunun için en iyi firmayı mı araştırıyorsunuz? O zaman Ada Tesisat firmamızın hizmetleri tam size göre. Çünkü hizmetlerimiz Ankara ilinde aktif bir şekilde gerçekleştirilmekle beraber, tüm profesyonel ekipmanlar ve kaliteli malzemeler, alanında uzman personellerimiz ile sizlere hizmet olarak döner. Bunun için tesisat tamir hizmetlerimizi günün her saatinde kesintisiz bir şekilde sürdürürüz. Bizler için 12 yıl önce olan memnuniyet güvencesi ne ise, şimdi de misli ile odur. Yani hizmetlerimizden yararlandığınızda asla pişman olmazsınız.

Tesisat Tamir Hizmetimiz

Su tesisatları bildiğiniz üzere temiz ve pis su tesisatları olarak ikiye ayrılır. Tüm bu tesisatların belirli bir sistem içerisinde ele alınması gerekir. Çünkü tesisat tamiri yapılacak ise, öncelikli olarak en iyi tesisatçı hizmeti tercih edilmelidir. Peki, Ankara tesisatçı firması olarak, sizlere hizmetlerimizi nasıl ulaştırıyoruz?

  • Tesisatlarda meydana gelen kaçakların önceden “noktasal” ve “kırmadan” gerçekleştirilmesi gerekir. Sonrasında tesisat tamirine geçilir.
  • Tesisat tamirinde önemli olan değer, profesyonellik olur. Çünkü müşteriye mümkün olduğu kadar en az masraf çıkarmak firma esaslarımız arasındadır.
  • Bu kapsamda öncelikli olarak uygun el aletlerimiz ile belirlenen noktayı küçük dokunuşlar ile kırıyor, bu kırma işleminde etrafa zarar vermiyoruz.
  • Sonrasında ise, ortaya çıkarılan tesisatın kaçağını görerek, kaçak olan noktayı “boru makası” ile kesip, kırılan noktadan çıkarıyoruz.
  • Kesip çıkarılan noktaya uygun yeni borudan bir parça keserek, uygun tesisat malzemeleri(maşon, dirsek vb.) ile kaynatma işlemine yöneliyoruz.
  • Bunun için gerekli olan tek ekipman, “boru ütüsü” olarak bilinir. Bu ekipman, boruların birbirlerine kaynatılıp, yapıştırılmasını sağlar.
  • Son olarak tesisatın tamir işlemi bittikten sonra, gerekli olan kontroller yapılır ve açılan alan kapatılır.

Yukarıda tesisat tamirine yönelik hizmetlerin firmamızda nasıl gerçekleştirildiği gözler önüne serilmiştir.

Ada Tesisat firması olarak, bu tür hizmetlerde tamamen profesyonellik hakimdir. Firmamız bünyesinde çalışan tüm personellerimiz gerekli olan teknik donanıma sahip oldukları için de, herhangi bir sorun yaşanmamış olur. Tesisat tamir hizmetlerimiz hakkında gerekli olan bilgilere sahip olmak ve hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz, bunun için bizlere günün her saatinde aktif bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara!
× Whatsapp Mesaj