Pis su gideri tesisatlarında meydana gelen kaçaklar ve olumsuz diğer durumlar; hızlı, 7/24,
profesyonel ve ekonomik boyuttaki hizmetlerimiz ile ortadan kaldırılır.

Tesisatlar içerisinde önemli bir yere sahip olan pis su gideri tesisatlarında meydana gelebilecek olan olumsuzluklardan, temiz su tesisatları da etkilenir. Çünkü kullanılan temiz sular da bu tesisatlardan kanalizasyonlara ulaşacağından dolayı, kaçak vb. olumsuzlukların dikkatli bir şekilde gözlenmesi oldukça önemlidir. Pis su gideri tesisatı kaçaklarının sebep olduğu durumlara genel anlamda bakıldığında ise, yapılan hatalardan ziyade, çevresel etkenler ve insani hataların dikkat çektiği göze çarpar. Bu nedenle Ada Tesisat firmamızda her türlü detayı göz önünde bulundurarak hizmetlerimizi gerçekleştiririz. Pis su tesisatlarındaki kaçaklara yönelik olarak sunduğumuz hizmetler ise aşağıdaki gibidir.

Pis Su Gideri Tesisatı Hizmetlerimiz

Pis su giderlerinde meydana gelen kaçakların ortadan kaldırılması için iki ana önemli hizmet grubu bulunur. Bu hizmetler aşağıdaki gibidir:

  • Pis Su Gideri Tesisatı Kırmadan Kaçak Tespiti: Pis su gideri tesisatlarında meydana gelen kaçakların ortadan kaldırılması için, “termal su kaçak tespit cihazı” ve “akustik dinleme cihazı” kullanılır. Bu iki cihaz, kaçağın kırmadan ve noktasal olarak tespit edilmesi için çok büyük öneme sahiptir.
  • Pis Su Gideri Tesisatı Kaçak Tamiri: Kaçakların tespit edilmesi sonrasında tamir işlemleri gerçekleştirilir. Bunun için firmamız kaliteli ve garantili hizmetleri sizlere en kapsamlı şekilde sunar.

Pis Su Gideri Tesisatlarının Kaçak Sebepleri

Tesisatlar arasında meydana gelen kaçaklara bakıldığında, pis su tesisatı kaçaklarına aşağıdaki unsurlar sebep olur:

  • Kimyasal tıkanıklık açıcıların kullanılması sonucunda pimaş contalarının çürümesi,
  • Kanal açma firmalarının tesisatlara zarar vermesi,
  • Binaların çevresel etkenler sonucunda oturması,
  • Kalitesiz malzemeler ile tesisatların döşenmesi.

Yukarıdaki kaçak sebepleri ile pis su tesisatlarında meydana gelen kaçaklar sizlere maddi anlamda pek çok yükler oluşturacaktır. Bu nedenle tesisatların kullanımına en üst surette dikkat edilmesi gerekir.

Ada Tesisat firmamızda verdiğimiz pis su gideri tesisatı kaçak tespiti ve tamiri hizmetlerimizde her türlü değeri göz önünde bulundurup, sizlere bu şekilde bir hizmet sunuyoruz. Verdiğimiz hizmetleri alanının en iyi ustaları sunduğu için de, herhangi bir problem ile karşı karşıya kalınmamış olur. Sizler de verdiğimiz bu hizmetlerden yararlanmak isterseniz, nöbetçi tesisatçı hizmetimizden günün her saatinde kesintisiz bir şekilde yararlanabilirsiniz.

Kameralı Pis Su Gideri Kaçak Tespiti Ada Tesisat

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara!
× Whatsapp Mesaj