Su tesisatlarında meydana gelen kaçakların, kırma dökme işlemine gereksinim duyulmadan,
garantili ve profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmesi.

Su kaçağı problemi ile karşı karşıya olup, hangi firmadan hizmet alacağınızı bilmiyor musunuz? Bunun için herhangi bir araştırma yapmadınız mı? O zaman Ada Tesisat firmamızın hizmetlerinden dilediğiniz gibi yararlanabilir ve kalitelimizden sonuna kadar faydalanabilirsiniz. Çünkü bizler için her daim kaliteyi müşterilerimize sunmak ilk aşamada yer alır. Sonrasında ise müşteri memnuniyeti için gerekli olan tüm hususlar yerine getirilir. Bizler bu kapsamda çalışmalarımızı sürdürüp, sizlere hizmetlerimizi ulaştırıyoruz. Kırmadan kameralı su kaçağı tespiti hizmetimizi de müşteri memnuniyeti odaklı olarak gerçekleştirmek için, profesyonel cihazlar ile hizmet vermekteyiz. Bu kapsamda hizmetimizi sunmadan önce, sizlere pis ve temiz su tesisatları arasındaki kaçak tespiti farkından bahsedelim.

Temiz ve Pis Su Tesisatlarındaki Kaçak Tespiti

Tesisatlarda meydana gelen kaçakların tespit edilmesi aşamasında ne kadar dikkatli olunursa, sonuç o kadar olumlu olacaktır. Bu nedenle herhangi bir problem ile karşı karşıya kalmadan hizmetlerimizden dilediğiniz gibi yararlanabilirsiniz. Peki, tesisatlardaki kaçak tespiti farkları nelerdir?

  • Temiz Su Tesisatları: Temiz su tesisatlarında meydana gelen kaçaklar pis su tesisatlarına göre daha sık karşılaşılan bir olumsuzluktur. Ancak tespiti aşamasında bakılacak olursa da, daha kolaydır. Çünkü temiz su tesisatlarında bir kaçak meydana gelmiş ise, öncelikli hedef bu kaçağın tespitidir. Tespit için de alt komşu ile iletişime geçilir. Eğer su kaçağı sonucunda alt kata devamlı bir su sızıntısı var ise, bu durumda temiz su tesisatı kaçağı meydana gelmiştir.
  • Pis Su Tesisatları: Temiz su tesisatlarından ziyade bu tesisatlarda, su akışı kesik kesik olur. Temel sebebi ise, su kullanımının belirli zamanlarda olmasıdır. Tuvalet veya diğer giderler ne zaman aktif olursa, su sızıntısı da normal olarak o zaman olacaktır. Bu nedenle temelde bu değere dikkat edilir.

Kırmadan kameralı su kaçağı tespiti hizmetimizin gerçekleştirilmesi için bu tür değerlere tüm çıplaklığı ile dikkat edilmektedir. Bu nedenle herhangi bir problemle de karşılaşılmamış olur. Eğer sizler nöbetçi tesisatçı hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz, bunun için günün her saatinde bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Kırmadan Kameralı Su Kaçağı Tespiti Hizmetimiz

Su kaçağı tespiti hizmetinin gerçekleştirilmesi için belli başlı değerlerin göz önünde bulundurulması gerekir. Bu değerlerden sizlere yukarıda detaylı bir şekilde bahsetmeye çalıştık. Ankara su kaçak tespiti hizmetimizi sizlere sunarken, her zaman için profesyonellik ön planda olarak hareket etmeye de gayret gösterdik. Bu nedenle Ankaranın en iyi su tesisatçısı olarak hizmetlerimizi sürdürmeye devam etmekteyiz. Peki, kırmadan kameralı su kaçağı tespiti hizmetimizi sizlere nasıl sunuyoruz? Bunlardan bahsetmeye çalışalım.

  • Su tesisatındaki kaçakların tespit edilmesi için gerçekleştirilmesi gereken ilk aşama, yukarıdaki başlıkta sizlere özenli bir şekilde anlatılmıştır. O detaylar hareket geçirildiğinde, su kaçak tespiti hizmeti için de önemli bir adım atılmış olur.
  • Kırmadan kameralı su kaçağı tespiti hizmetinin adından da anlaşılacağı gibi ilk aşama, dikkatli bir tespit işlemidir. Bunun için de, iki farklı cihaz kullanılmaktadır.
  • Tespit işleminde kullanılan cihazlardan ilki “termal su kaçak tespit cihazı” olurken, diğeri ise “akustik dinleme cihazıdır.”
  • Bu iki cihazın bir arada kullanılması zorunludur. Çünkü “noktasal” bir tespit gerçekleştirilmek isteniyorsa, buna gerek duyulur.
  • İlk kullanılacak olan “termal su kaçak tespit cihazı” “kameralı tespit cihazı” olarak adlandırılır. Çünkü kameralı cihazın, “kızılötesi” ışın içeren bir yapısı vardır.
  • Termal su kaçak tespit cihazı ile ilk önce alt komşudan alınan bilgilere göre bir hizmet altyapısı belirlenir. Sonrasında hangi tesisatta kaçak bulunuyor ise, ona yönelik çalışma yapılır.
  • Bu kapsamda termal su kaçak tespit cihazının kızılötesi ışınları, tesisatın tüm noktalarını ortaya çıkarır. Bunun sonucunda akustik dinleme cihazına uygun ortam oluşturulmuş olur.
  • Sonrasında ise akustik dinleme cihazının kulaklığa benzer yapısı, belirlenen tesisatların ses dalgalarını dinler. Dinlenen ses dalgaları sonucunda, kaçağın yeri noktasal olarak belirlenmiş olur.

Yukarıdaki tüm hizmet prensipleri, kırmadan kameralı su kaçağı tespiti hizmeti veren firmamızın prensipleri arasındadır. Bu nedenle Ankarada su kaçak tespiti hizmetimiz ile popüler olmaya devam etmekteyiz.

Ada Tesisat Firmamız

Ada Tesisat olarak ünlenmiş ve 13 yılı aşkın bir süredir hizmet veren firmamız, verdiği hizmetler ile Ankaranın; Etimesgut, Sincan, Elvankent, Eryaman, Sincan Fatih ve Yenikent il veya ilçelerinde 7/24 hizmet sunmaktadır. Sunduğumuz 7/24 hizmetimiz ile popülerliğimizi daimi kıldığımız için, gece veya gündüz fark etmeksizin hizmetlerimizden dilediğiniz gibi yararlanabilirsiniz. Çünkü bizler için en önemli olan detay, müşteri memnuniyeti olur.

Yapıların tüm tesisat sistemini değiştirdiğimiz projelere imza atmakla beraber, garantili servisimiz ile sizlere memnuniyet garantisi veriyoruz. Büyük çaplı projelerden en üst seviyede fayda almanız için de, Emrah usta gibi pek çok uzman personel ile sizlere hizmetlerimizi ulaştırmaktayız. Çünkü bizler için her zaman sizlerin memnuniyeti önemli olmakta, bununla beraber, hizmetlerimiz ekonomik fiyat perspektifinde belirlenmektedir. Eğer sizler de verdiğimiz kırmadan kameralı su kaçağı tespiti hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz, bunun için bizlerle 7/24 iletişime geçme şansına sahip olabilirsiniz.

Kameralı Su Kaçak Tespiti Ankara Ada Tesisat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara!
× Whatsapp Mesaj