Ankara’da doğalgaz ve kombi tesisatı hizmetlerinde; kaliteli malzeme, 7/24 ulaşım, uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti garantisi.

Doğalgaz, günümüzün vazgeçilmez enerji kaynakları arasında ilk sırada yer almakta ve artık neredeyse doğalgazsız ev kalmamış durumdadır. Bununla beraber doğalgaz ile entegre bir şekilde çalışan kombilerin kullanımı da doğalgazın yaygınlaşması ile doğru orantılı bir şekilde hareket eder. Ancak her evde etkin bir doğalgaz kombi tesisatı bulunmadığı için, Ada Tesisat firmamızda buna yönelik olarak hizmetler veriyoruz. Hizmetlerimizi sunarken de, tamamen profesyonelliği elden bırakmamaya dikkat etmekteyiz. Peki, doğalgaz ve kombi tesisatları ile ilgili önemli olan değerler nelerdir? Bunlardan sizlere bahsetmeye çalışalım.

Doğalgaz Kombi Tesisatı Hizmetimiz

Kombilerin ve doğalgaz tesisatlarının belirli bir düzen içerisinde olması gerekir. Bildiğiniz üzere de doğalgaz tesisatları demir borulardan oluşurken, kombi tesisatları beyaz borulardan oluşmaktadır. Ancak her iki tesisatta da kaçak oluşumu meydana gelebilir. Özellikle doğalgaz tesisatlarında meydana gelen kaçaklarda;

  • Evin ana doğalgaz vanasının kapatılması,
  • Yetkili bir firmadan hizmet talebinde bulunulması,
  • Cam veya balkonların açılması,
  • Lamba yakılması gibi ateşli işlemler ile uğraşılmaması gerekir.

Firmamızı aradığınız takdirde adresinize 7/24 intikal ettiğimiz için, hizmetlerimiz ile ilgili de herhangi bir problem ile karşı karşıya kalmamış olursunuz. Çünkü bizler için etik kurallar her zaman önemlidir. Kombi tesisatlarından bahsedecek olursak:

  • Kombi tesisatlarında meydana gelen kaçakların fark edilmesinin en önemli belirtisi, kombinin su eksilme arızası göstermesidir. Bu arıza ile karşılaşıyorsanız, muhtemelen su kaçağı vardır.
  • Diğer bir durum ise, kombi arızasıdır. Eğer su kaçağı yok ise, kombinin teknik aksamında bir problem vardır.
  • Bununla beraber tüm kaçak tespit hizmetleri basınçölçer ve basınç düşürücü cihazlarımız ile gerçekleştirilir.
  • Basınç düşürücü montajı kombinize gerçekleştirilmektedir.
  • Kombi tesisatı ile ilgili tüm hizmetler siz değerli müşterilerimize her daim avantajlı bir şekilde sunulmaktadır.

Profesyonel anlamda sunduğumuz nöbetçi tesisatçı hizmetlerimizi sizler için günün her saatinde herhangi bir kesinti olmadan sürdürmekteyiz. Çünkü bizler için her zaman profesyonellik ve kalite ön planda olur. Bu anlamda doğalgaz kombi tesisatı hizmetlerimizi sizlere garantili ve uygun fiyatlı bir şekilde ulaştırmaktayız. Eğer sizler de hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz, bunun için bizlere günün her saatinde ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara!
× Whatsapp Mesaj