En önemli beyaz eşyalar arasında yer alan çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi bağlantı
tesisatlarının talep edilen hizmetleri, Ada Tesisat firmamız tarafından sizlere verilir.

Kullandığımız en önemli beyaz eşyalardan olan çamaşır ve bulaşık makinelerinin tesisatının ve kurulumunun çok iyi bir şekilde yapılması gerekir. Çünkü bu kurulum çerçevesinde her türlü detay göz önünde bulundurulur ve makineler bu şekilde çalışmış olur. Bizler Ada Tesisat olarak verdiğimiz hizmetlerde profesyonelliği ön planda tuttuğumuz için, herhangi bir problem ile karşılaşmanıza da izin vermiyoruz. Peki, bu çerçevede ön planda tuttuğumuz değerler nelerdir? Elbette ki kaliteli, garantili ve uygun fiyatlı hizmetlerdir. Çamaşır – bulaşık makinesi tesisatı bağlama ve tesisatlar ile ilgili hizmetlerimiz de, yukarıda da bahsedildiği gibi büyük bir ehemmiyetle ortaya konulmaktadır.

Çamaşır – Bulaşık Makinesi Tesisatı Hizmetimiz

Ada Tesisat, tesisat hizmetleri konusunda ihtisaslaşmış bir firma olduğu için, tüm tesisata yönelik olan hizmetlerde üstün bir başarı sergilemektedir. Bu nedenle, çamaşır ve bulaşık makineleri ile ilgili tüm tesisat hizmetleri, firmamız tarafından 7/24 ortaya konulur. Sürecin daha iyi ve kapsamlı bir şekilde yönetilmesi için de, personellerimiz gerekli olan hizmet modüllerine hakim olduğu için, hizmetin sürdürülmesi açısından herhangi bir problem ile karşı karşıya kalınmaz. Peki, bulaşık ve çamaşır makinesi tesisatına yönelik hizmetlerimiz nelerdir?

  • Çamaşır ve bulaşık makinesinin kısa süre içerisinde bağlanması,
  • Musluk takımı ve değiştirilmesi,
  • Hortumların sıcak ve soğuk su girişlerinin düzgün bir şekilde ayarlanması,
  • Tam teşekkürlü bir kurulumun gerçekleştirilmesi için gerekli olan tüm ekipmanların kullanılması,
  • Musluktan akan suyun basınç seviyesinin ayarlanması,
  • Tesisatlarda kaçak olup olmadığının kontrol edilmesi,
  • Kullanıma yönelik olarak gerekli olan teknik bilgilerin verilmesi.

Yukarıda sıralanan hizmetlerin tamamı, çamaşır ve bulaşık makinelerinin etkin kullanılması için gerekli olan hizmetlerdir. Bu nedenle, bizlerden hizmet almak istemeniz durumunda, yukarıdaki hizmetlerin tamamını hızlı ve uygun fiyata alabilirsiniz. Çamaşır – bulaşık makinesi tesisatı hizmetlerimizde bir diğer önemli husus müşteri memnuniyeti olduğu için, hizmet odaklı yaklaşımlarımız ile ilgili herhangi bir problem ile karşı karşıya kalmazsınız. Çünkü bizler hizmetlerimizi hem kaliteli, hem de garantili bir şekilde sizlere sunmaktayız. Dilerseniz sizler de hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz, bizlere telefon numaralarımızdan günün her saatinde ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara!
× Whatsapp Mesaj