Temiz su gereksinimi için kullanılan musluk ve bataryaların tamiri ve montajı, Ada Tesisat
firmamız tarafından kaliteli bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Günlük hayatımızın en önemli gereksinimlerinden olan suyun kullanılması için musluk ve bataryalara gereksinim duyarız. Bu gereksinimimiz bazı durumlarda dekoratif faaliyetlere dönüşse de, tamir ve montaj işlemleri her daim en önemli hizmet grubunda yer almaktadır. Ada Tesisat olarak, sizlere bu tarz hizmetleri en iyi şekilde ulaştıracağımızın da garantisini veriyor ve bu şekilde hizmetlerimizden yararlanmanızı sağlıyoruz. Çünkü bizler tüm tesisat hizmetleri ile beraber, batarya – musluk tamiri montajı hizmetlerini de en iyi şekilde sizlere ulaştırmaktayız. Peki, tamir ve montaj hizmetlerimiz nasıl gerçekleştirilir?

Batarya Musluk Tamiri – Montajı Hizmetimiz

Bataryaların ve muslukların tamir işlemleri elbette ki meşakkatlidir. Çünkü içlerindeki aparatların düzenli bir şekilde monte edilmesi ve kullanılan malzemenin kaliteli olması oldukça mühim bir özellik taşır. Bizler de bu anlamda tüm tamir işlemlerinde her türlü değere dikkat ediyoruz. Peki, musluk ve batarya tamiri hizmetimiz nasıl sunulmaktadır?

  • Musluk ve bataryaların en önemli problemi, su akıtmasıdır. Bunun için musluk ve bataryanın göbeğinde bulunan contaya ulaşılması gerekir.
  • Kurbağacık olarak adlandırılan anahtar ile tamir işlemimiz sizlere aktif bir şekilde sunulur. Bunun için musluk ve batarya kurbağacık yardımı ile açıldıktan sonra, contaya ulaşılır. İşlemin gerçekleştirilmesi için musluğun veya bataryanın tamamen sökülmesi gerekir.
  • Musluk veya bataryanın modeline göre değişen conta, modeline göre tercih edilerek yenisiyle değiştirilir ve tekrar yerine monte edilir.

Musluk ve batarya tamiri hizmetimiz yukarıdaki gibi gerçekleştirilmektedir. Bunun yanında montaj işlemlerimiz de tamamen profesyonel personellerimiz ile sizlere sunulur.

Musluk ve Batarya Montajı

Tamir ve montaj işlemlerinin tamamında, öncelikli olarak suyun kesilmesi gerekir. Bu işlem gerçekleştirildikten sonra montaj işlemine başlanır. Sonrasında ise;

  • Değiştirilmesi öngörülen musluk veya batarya ilk aşamada kurbağacık yardımı ile yerinden sökülür.
  • Sökülme şeklinde olduğu gibi tekrar montaj işlemi gerçekleştirilir. Ancak burada önemli olan, contaların takılmasının unutulmamasıdır.

Ada Tesisat firmamızda sizlere yukarıdaki hizmetlerimizi 7/24 ulaştırıyoruz. Bu nedenle bizlerden batarya – musluk tamiri montajı hizmeti almak isterseniz, sizlere profesyonel hizmetlerimizi ulaştırabiliriz. Hizmetlerimizi aktif bir şekilde ulaştırmak için de gerekli olan kalite ve güvence sizlere etkin bir şekilde sunulmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara!
× Whatsapp Mesaj