Doğalgaz Kombi Tesisatı

Ankara’da doğalgaz ve kombi tesisatı hizmetlerinde; kaliteli malzeme, 7/24 ulaşım, uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti garantisi.
Read More

Kırmadan Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Su tesisatlarında meydana gelen kaçakların, kırma dökme işlemine gereksinim duyulmadan, garantili ve profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmesi.
Read More

Batarya – Musluk Tamir Montajı

Temiz su gereksinimi için kullanılan musluk ve bataryaların tamiri ve montajı, Ada Tesisat firmamız tarafından kaliteli bir şekilde gerçekleştirilmektedir.
Read More

Pis Su Gideri Tesisatı

Pis su gideri tesisatlarında meydana gelen kaçaklar ve olumsuz diğer durumlar; hızlı, 7/24, profesyonel ve ekonomik boyuttaki hizmetlerimiz ile ortadan kaldırılır.
Read More

Çamaşır – Bulaşık Makinesi Tesisatı

En önemli beyaz eşyalar arasında yer alan çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi bağlantı tesisatlarının talep edilen hizmetleri, Ada Tesisat firmamız tarafından sizlere verilir.
Read More

Klozet Tamiri – Montajı

Klozetlerin iç takım ekipmanlarının en kaliteli şekilde seçilmesi, daha sonra iç takım ekipmanlarının tamir ve montajı, uzman personellerimiz tarafından yerine getirilir.
Read More

Sıhhi Tesisatçı

Sıhhi tesisat alanının en önemli hizmetleri olan su kaçak tespiti ve tamiri, profesyonel ekibimiz ile en kaliteli şekilde nihayete erdirilir.
Read More

Tesisat Tamir

Uygun el aletlerini kullanarak, ekonomik fiyat politikası çerçevesinde, kaliteli malzemeler ile su kaçak tamiri hizmeti veriyoruz.
Read More

Su Kaçak Tespiti

Ada Tesisat firmamız, termal su kaçak tespit cihazı ve akustik dinleme cihazı ile kırmadan su kaçak tespiti hizmeti vermektedir.
Read More
Call Now ButtonHemen Ara!
× Whatsapp Mesaj