Elvankent Tesisatçı

Yenikent tesisat

29 Haz. 20

Su kaçakları ve su sızıntıları başta Ankara gibi büyük şehirlerde olmak üzere her yerde fazlası ile yaşanan su tesisat sorunları arasındadır. Elvankent tesisatçı sorunları özellikle bölgede yaşayan insanları neredeyse canından bezdirmiştir. Bölgede yaşanan tesisat sorunlarının giderilmesi için bir su tesisatçı ustası bulmak bölgede yaşayan insanlar için oldukça önemlidir. Neyse ki Ada tesisat bölgede Elvankent 7/24 su tesisatçısı olarak hizmetlerine ihtiyaç duyulan her an devam etmektedir.

Su Tesisatlarında Meydana Gelen Sızıntılar

Su tesisat sistemlerinde sıklıkla yaşanan sorunlardan biri de su sızıntılarıdır. Bu sızıntılar bazen kolaylıkla fark edilirken bazen de ne yazık ki çok geç fark edilebilir. Tabi bu sızıntıların onarılması, bir an önce su sızıntılarının tespit edilmesi ile mümkün olabilmektedir. Elvankent su tesisatçısı olarak sizlere hem su sızıntılarının tespiti hem de onarımı konusunda destek veriyoruz. Evlerinizde bulunan su tesisatlarındaki su sızıntılarının varlığını anlayabilmeniz için takip etmeniz gereken bazı önemli noktalar vardır. Bunlar;

  • Öncelikle odalarda ve duvarlarda renk değişimi, küf kokusu, duvarlarda nem gibi unsurlara rastladığınızda bunu kesinlikle ciddiye almanız gerekir.
  • Alt komşunuzun tavanındaki renk değişimleri ve küflerde yine su sızıntılarının kendini belli ettiği en önemli işaretler arasındadır.
  • Su faturalarının kullanılan su miktarına oranla yüksek gelmesi yine önemli bir işarettir.
  • Su sayaçları düzenli olarak kontrol edilmeli çünkü su sızıntılarını belli eden bir diğer önemli işaret olmaktadır.

Elvankent Bilgisayarlı Su Kaçağı Tespiti

Elvankent kırmadan su kaçak tespiti firması olarak sözümüzün arkasında duruyor ve sizlere herhangi bir yeri kırmadan su kaçak tamir hizmeti veriyoruz. Elvankent tesisatçı hizmetlerimiz için sizlerde bizler iletişime geçebilir ve bu alanda sunulan hizmetlerden kolaylıkla yararlanabilirsiniz. Kırmadan su kaçak tespiti nasıl yapıyoruz bahsedecek olursak. Bunun için son teknoloji bilgisayarlı su kaçağı tespiti cihazları kullanmaktayız. Pimaş borularına bırakılan kameralı cihazlar boru içerisinde ilerlerken alınan görüntüler monitöre aktarılır. Bu işlem aynı zamanda borulardaki tıkanıklıklarda da kullanılabilmektedir. Kamera ile borularda yer alan çatlak ve kırıklar tespit edildikten sonra aynı hızla ekibimiz sorunu onarmaktadır.

7/24 Elvankent Tesisat Ustası

Su tesisat sorunlarında meydana gelen sorunların hangi saatlerde yaşanacağı genellikle bilinmemektedir. Su sızıntılarının onarımı için uygun saatler beklenebilse de ne yazık ki tıkanıklık gibi problemlerde böyle bir şans olmuyor. Elvankent nöbetçi su tesisatçısı olarak insanlara 7/24 ve tatil günlerinde hizmet veriyoruz. Özellikle olağanüstü günlerden geçtiğimiz şu günlerde sokağa çıkma yasağının olduğu günler dahil olmak üzere sizlere destek veriyoruz.

7/24 Elvankent tesisatçı ustası ihtiyaçlarınızda sizlere bir telefon kadar uzaktayız. Bizlerden hizmet aldığınızda memnun kalmanız ve tekrar tekrar su tesisat sorunu yaşamamanız için elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız. %100 müşteri memnuniyeti ile su tesisat hizmeti almak istiyorsanız tek yapmanız gereken iletişim adreslerimiz üzerinden bizlere ulaşmaktır.