Sincan Fatih Su Tesisatı Tamiri

Sincan Fatih Su Tesisatı Tamiri

10 Haz. 20

Su tesisatının doğru bir şekilde döşenmesi önemlidir. Aksi durumda tesisatta belirli bir zaman sonra problemlerin ortaya çıktığı görülmektedir. Sincan Fatih su tesisatı tamiri yapan firmalar için tesisat sorunlarının kısa sürede tespiti son derece önemlidir. Aksi durumda yapının zarar görmesi muhtemeldir. Firmamız, su tesisatı problemlerinin tespiti sırasında teknolojik ekipmanlar kullanmaktadır. Firmamız, su tesisatı problemlerinin tespiti aşamasında kırma işlemlerini minimum düzeyde gerçekleştirmektedir. Sincan Fatih tesisatçı olarak su tesisatı sırasında kullanılan cihazlar sayesinde tesisat problemlerinin tamiri son derece kolay olmaktadır.

Sincan Fatih Su Tesisatı Tamiri İçin Kullanılan Teknoloji

Sincan Fatih kırmadan su kaçak tespiti firmamız tarafından profesyonel çalışanlar aracılığı ile yapılmaktadır. Kaçağın tespiti sırasında üç farklı ekipman kullanılmaktadır. Bu ekipmanlar şunlardır:

  • Termal kamera,
  • Akustik dinleme cihazı,
  • Basınç ölçer.

Firmamız tarafından sıklıkla kullanılan termal kameralar ile kaçak sırasında meydana gelen sıcaklık farkından yararlanılmaktadır. Duvar ya da fayans gerisinde herhangi bir kaçak meydana geldiğinde bölgede sıcaklık farkı oluşmaktadır. Kaçak nedeni ile oluşan sıcaklık farkı da termal kamera ile anında tespit edilmektedir.

Bu sayede çok kısa sürede kaçak tespitine olanak bulunmaktadır. Firmamız tarafından kullanılan bir diğer cihaz da akustik dinleme cihazı olmaktadır. Kaçak bölgesi cihaz yardımı ile dinlenerek tespit edilebilmektedir. Sincan Fatih su tesisatı tamiri yapan firmamız, bazı durumlarda basınç ölçer cihazlar da kullanmaktadır. Kaçak olan bölgede basınç farkı da meydana geldiği için, cihazın önemi oldukça fazladır. Tüm yöntemlerde kırma işlemleri minimum düzeyde gerçekleşmektedir.

Hangi Durumlarda Tesisat Kaçakları Oluşur?

Sincan Fatih nöbetçi tesisatçı olarak görev alan firmamız, hizmet sırasında pek çok kaçak durumu ile karşılaşmaktadır. Kaçakların oluşma sebepleri oldukça farklıdır. Tesisatın yanlış bağlanması nedeni ile ortaya çıkan kaçaklar, başı çekmektedir. Ayrıca kalitesiz malzeme kullanımları da tesisat kaçakları oluşturmaktadır. Yapıda herhangi bir inşaat yapılırken, yanlış yapılan uygulamalar, tesisat borularını kırabilmektedir. Ayrıca lavabolarda kullanılan kimyasallar, muslukların hızlı bir şekilde açılıp kapatılması gibi durumlar da tesisata zarar verebilmektedir. Sincan Fatih su tesisatı tamiri yapan firmamız tüm tesisat sorunlarını kısa sürede tamir etmektedir.