Etimesgut Süvari Mahallesi Su Tesisatı Tamiri

Yenikent tesisat

10 Haz. 20

Etimesgut_Süvari Mahallesi_Su Tesisatı _Tamiri

Su tesisatı problemleri ihmal edilmemesi gereken ciddi sorunlar arasında yer almaktadır. Su tesisatında çeşitli nedenlerle zaman içerisinde sıkıntılar yaşanabilmektedir. Etimesgut süvari mahallesi su tesisatı tamiri için firmamız son derece tecrübeli bir firmadır. Su problemlerine ilişkin tespitleri çok kısa sürede yaparak, kaçağa müdahale etmektedir. Su kaçağının uzun süre boyunca tespit edilememesi durumunda yapıda önemli hasarlar gündeme gelebilmektedir. Su kaçaklarının tespitinde klasik yöntemler terk edilmelidir. Etimesgut süvari mahallesi nöbetçi tesisatçı hizmeti sunan firmamız teknolojik ekipmanları kullanarak zaman ve emek tasarrufu sağlamaktadır.

Etimesgut Süvari Mahallesi Su Tesisatı Tamiri Hangi Cihazlar ile Yapılır?

Etimesgut süvari mahallesi tesisat tamiri sırasında kaliteli bir hizmet sunmayı amaç edinen firmamız; termal kamera, akustik dinleme cihazı ve basınç ölçer kullanarak tesisat sorunlarını anında tespit etmektedir. Firmamız tarafından kullanılan termal kamera ile su kaçağı bölgesi anlaşılmaktadır. Sıcaklık farkına dayalı olarak tespite imkân tanıyan cihaz, duvar ve fayans arkasındaki sorunlu bölgenin tamiri için son derece önemlidir. Firmamız tarafından tespit sırasında kullanılan bir diğer cihaz da akustik dinleme cihazıdır.

Bu cihaz sayesinde duvar ve fayans gerisinde yer alan kaçak dinlenerek bölge tespiti yapılmaktadır. Hassas bir dinleme yapmaya imkân tanıması nedeni ile, kaçak tespitinde dinleme cihazları da işlevsel olmaktadır. Firmamız teknolojik ekipman olarak su kaçakları sırasında basınç ölçer cihazlar da kullanmaktadır. Su kaçağının meydana geldiği bölgede basınç farkı oluşmaktadır. Basınç farkı, cihaz yardımı ile anlaşıldığında geriye o bölgenin minimum düzeyde kırılarak tamir edilmesi kalmaktadır. Etimesgut süvari mahallesi su tesisatı tamiri sunan firmamız duvar ve fayans kırma işlemlerini minimum düzeyde gerçekleştirmektedir.

Firmamız Neler Sunuyor?

Etimesgut süvari mahallesi kırmadan su kaçak tespiti sırasında firmamız garantili bir hizmet sunmaktadır. Sorunu kısa sürede tespit eden firmamız tarafından problemin çözümü konusunda hizmet güvencemiz her zaman bulunmaktadır. Su tesisatı problemlerinin geç tespit edilmesi, yapıda uzun dönemde çökmeleri beraberinde getirebilmektedir. Etimesgut süvari mahallesi su tesisatı tamiri ile yapının zarar görmesini engelleyen firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışına sahiptir.