Yenikent Tesisat – Ada Tesisat

Yenikent Tesisat

09 Haz. 20

Birçok bölge için su tesisat firmalarının profesyonel olması ve profesyonel hizmetler sunması son derece önemli hale gelmiştir. Ankara’nın Yenikent bölgesi bu bakımdan oldukça şansı bölgeler arasında yer alır. Çünkü Ada Tesisat olarak bölgede Yenikent tesisat firması olarak hizmet sunuyoruz. Su tesisatları ile ilgili yaşanılan tüm sorunlarda profesyonel ekibimiz ile birlikte yanınızda oluyoruz. Sizlere Yenikent 7/24 su tesisatçısı olarak üstelik her an rahatlıkla su tesisat hizmetleri vermekteyiz.

Su Sızıntılarına Neden Olan Etmenler Nelerdir?

YENİKENT SU SIZINTILARI BELİRTİLERİ

YENİKENT TESİSAT

Yukarıdaki resimde de görüldüğü üzere tesisat arızaları ve su sızıntılarında Ada Tesisat Yenikent servis ekibimiz müşterilerimizden gelen telefon üzerine ön keşiflerini ücretsiz bir şekilde yaparak su tesisatı arızalarını tespit ve fiyatlandırma yapmaktadırlar.

Su tesisatlarında yaşanan su sızıntılarına neden olan birçok önemli etmen vardır. Yenikent tesisat ekibi olarak bizler su sızıntıları oluşan su tesisat sistemlerinin tespit edilmesi ve onarılması konusunda destek sunuyoruz. Bu etmenlerin neler olduğu konusunda sizlere detaylı bilgi vermek istiyoruz. Şöyle ki;

  • Borulara uygulanan yüksek basınç su sızıntıları oluşmasının en önemli sebepleri arasındadır.
  • Su borularında meydana gelen çatlaklar bir diğer önemli su sızıntı nedenidir. Ancak günümüzde su tesisat sistemlerinde gelişen teknolojilerin kullanılması ile oluşan çatlaklar minimum seviyeye indirilmiştir.
  • Su borularınızdan geçen suyun kalitesi zamanla tesisatın zarar görmesine ve yıpranmasına neden olmaktadır. Bu su sızıntılarına ve diğer su tesisat sorunlarına neden olmaktadır.
  • Su musluklarının ve vanaların aniden kapatılması sonucunda koç vuruşu ismi verilmektedir. Bu koç vuruşu işlemi sebebi ile borulara yüklenen basınç artmaktadır. Bu basıncın artması ile de borularda çatlaklar meydana gelmektedir.

Yenikent – su – tesisatçısı olarak su tesisat sistemlerinde yaşanan başlıca su sızıntıları olmak üzere tüm sorunlarda destek veriyoruz.

Yenikent Tesisat Sizlere Hangi Alanda Hizmet Veriyor?

Tesisat denildiğinde insanların aklına genellikle evlerde kullanılan birçok farklı tesisat alanı gelmektedir. Ancak Ada Tesisat olarak bizler yalnızca su tesisatlarında meydana gelen sorunlar için destek veriyoruz. Yenikent kırmadan su kaçak tespiti ve kırmadan tıkanıklık giderimi gibi konularda destek veriyoruz. Yenikent tesisat firması arıyorsanız sizlere bu alanda en iyi şekilde destek verecek firma ile karşı karşıya olduğunuzu rahatlıkla ifade edebiliriz. Hatta sizlere bu konuda rahatlıkla garanti verebiliriz. Çünkü bizler su tesisat firması olarak bu alanda profesyonel bir ekibe sahip olmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara!

  • Ankara Ada Tesisat
  • 0553 267219