Sincan Fatih Kırmadan Su Kaçak Tespiti

19 May. 20

Su kaçakları, kısa sürede müdahale edilmesi gereken durumlardır. Sincan Fatih kırmadan su kaçak tespiti yapan firmamız duvar ve fayanslara zarar vermeden su kaçaklarını tespit etmektedir. Tespit edilen kaçaklara anında müdahale ederek sorunları büyümeden çözmektedir. Su kaçakları tespiti sırasında elektronik ekipmanlar kullanılmaktadır. Bu ekipmanlar, su kaçaklarını kısa sürede ve doğru bir şekilde tespit etmeye imkân tanımaktadır. Sincan Fatih su tesisatçısı olan firmamız; termal kamera, akustik dinleme cihazı ve basınç ölçer kullanarak kaçak tespiti yapmaktadır.

Sincan Fatih Kırmadan Su Kaçak Tespiti Neden Önemlidir?

Kaçakların yanlış tespit edilmesi gereksiz duvar ve fayans kırılmalarına neden olmaktadır. Su kaçaklarının doğru bir şekilde tespitinin yapılması önemlidir. Sincan Fatih kırmadan su kaçak tespiti yapan firmamız teknolojik ekipmanlara kısa sırada uyum sağlamıştır. Eski dönemlerde elektronik cihazlar kullanılmadığı için su kaçaklarını tespit etmek kolay olmamaktaydı. Bu nedenle duvar ve fayansların gerekenden daha büyük bir alan baz alınarak kırıldığı durumlar yaşanmaktaydı.

Elektronik cihazlar olmadan kaçak tespiti yapmak için kaçağa ilişkin bir sızıntıya ya da su lekesine rastlanılması gerekiyordu. Böyle bir durum ise kaçağın boyutunu ve sonuçlarını hızlı bir şekilde artırmaktaydı. Günümüzde kullanılan cihazlarla su kaçağı sorunları artık problem olmaktan çıkmıştır. Sincan Fatih nöbetçi tesisatçı olan firmamız en kaliteli hizmeti özveriyle ve teknolojik ekipmanları kullanarak sunmaktadır.

Su Kaçakları Tespit Edilemezse Ne Gibi Sorunlar Ortaya Çıkmaktadır?

Su kaçaklarının tespiti kısa sürede yapılarak, çözüme ulaştırılmalıdır. Su kaçaklarının tespitinde geç kalınması bina ve yapıların zarar görmesine yol açmaktadır. Sincan Fatih su tesisatı tamiri yapan firmamız, termal kamera kullanarak sıcaklık farkına dayanarak kaçak tespiti yapmaktadır. Ayrıca akustik dinleme cihazı kullanarak da sızıntının bulunduğu bölgeyi kesin bir şekilde tespit etmektedir.

Ayrıca kaçak olan yerlerde basınç artışı meydana gelmektedir. Basınç ölçer cihazları kullanarak sorun tespiti basınç farkına dayanarak yapılmaktadır. Su kaçakları tespit edilmezse binalarda çökme gibi durumlarla karşılaşmak imkân dahilindedir. Sincan Fatih kırmadan su kaçak tespiti yapan firmamız uzman kadrosu ile minimum kırma işlemi yaparak sorunları çok kısa sürede çözüme ulaştırmaktadır.