Eryaman Su Tesisatı Tamiri

19 May. 20

Su tesisatının çeşitli nedenlerle zarar gördüğü durumlara sıklıkla rastlanılmaktadır. Eryaman su tesisatı tamiri yapan firmalar arasında işini kaliteli yapanlar öne çıkmaktadır. Su tesisatı tamirinin profesyonel bir şekilde ve özveri ile yapılması gerekmektedir. Kaliteli hizmet anlayışına sahip olan firmamız zarar gören tesisatı kısa sürede tamir etmektedir. Tesisat tamirinin hassas bir şekilde yapılması önemlidir. Firmamız tarafından son teknoloji ekipmanlar kullanılarak su kaçağına neden olan borular tespit edilmektedir. Eryaman kırmadan su kaçak tespiti teknik cihazlar sayesinde kısa sürede tamamlanmaktadır.

Eryaman Su Tesisatı Tamiri İçin Kullanılan Yöntemler

Su kaçakları önemli bir problem olduğundan vakit kaybetmeden müdahale edilmesi gerekmektedir. Eryaman su tesisatçısı olarak kullandığımız termal kameralar faydalı sonuçlar vermektedir. Termal kamera ile duvar ya da fayans gerisinde meydana gelen su kaçağı doğru bir şekilde bulunmaktadır. Kaçağın olduğu bölgede sıcaklık farkı meydana gelmektedir. Sıcaklık farkına dayanılarak kaçak tespiti süresi oldukça kısalmaktadır.

Ayrıca firmamız tarafından gerekli olduğu durumlarda kaçak tespiti için akustik dinleme cihazları da kullanılmaktadır. Akustik dinleme cihazı, su kaçağının bulunduğu bölgeyi hassas bir şekilde tespit etmektedir. Sese göre kaçak kısa sürede bulunarak çözüm sunulmaktadır. Termal kamera ile akustik dinleme cihazının bir arada kullanılması etkili sonuçlar elde edilmesini sağlamaktadır. Eryaman su tesisatı tamiri yapan firmamız tüm teknolojik ekipmanları iş sırasında kullanmaktadır. Firmamız tarafından basınç ölçer cihazlar aracılığı ile de hasarlı boru tespiti yapılabilmektedir.

Su Kaçaklarının Tespit Edilmesi

Su kaçaklarının kısa sürede tespit edilememesi durumunda yapıda önemli zararlar meydana gelebilmektedir. Duvar arkasında kaçak nedeniyle biriken sular, duvarda, uzun dönemde sızıntılar oluşturmasına ve yapının çökmesine yol açabilmektedir. Kaçakların kısa sürede çözüme ulaştırılması gerekmektedir.

Eryaman nöbetçi tesisatçı olan firmamız, tespiti zor olan pis su kaçaklarını bile çok kısa sürelerde onarabilmektedir. Pis su hattı, temiz olarak kaynaktan gelen suyun, kullanım sonrasında gider aracılığı ile kanalizasyona ulaşmasını sağlayan boru hattıdır. Bu nedenle pis su kaçağının uzun süre tespit edilememesi, önemli problemleri beraberinde getirmektedir. Eryaman su tesisatı tamiri yapan firmamız her türlü kaçakları özveri ile tamir etmektedir.