Sincan Kırmadan Su Kaçak Tespiti

16 May. 20

 

Yaşam alanlarımızda kullandığımız su tesisat sistemleri zamanla kırılır veya zarar görür. Böyle durumlarda hızlı bir şekilde sistemdeki kaçağın bulunması gerekir. Sincan kırmadan su kaçak tespiti bu durumda ihtiyacınız olan hizmettir. Ada tesisat olarak bizler su tesisatlarınızda meydana gelen kaçakları kırmaya gerek duymadan özel araçlar ile tespit ediyoruz. Böylece tesisattaki sorunun onarımı da çok daha hızlı bir şekilde gerçekleştiriliyor. Sincan 7/24 su tesisatçısı arıyorsanız sizlere bir telefon kadar uzaktayız.

Su Kaçak Tespiti Aşamaları Nelerdir?

Su tesisatınızda kaçak olduğuna ilişkin şüpheleriniz var veya aleni olarak bu kaçaktan kaynaklı sorun yaşıyorsanız uzman bir ekipten destek almanız gerekir. Sincan su tesisatçısı olarak bizler bu alanda sizlere profesyonel destek vermeye her daim hazır olmaktayız. 7/24 rahatlıkla ulaşabileceğiniz uzman bir ekip olmaktayız. Sorun yaşadığınızda bizlere ulaşmanız halinde Sincan kırmadan su kaçak tespiti firması olarak anında olaya müdahale edebilmekteyiz. Su kaçaklarında en önemli aşama, kaçakların hızlı bir biçimde tespit edilmesidir. Bu tespitin aşamaları nelerdir bahsedecek olursak. Şöyle ki;

  • Öncelikle uygun ekipmanlarımız ile adresinize geliyoruz ve kaçağın nerede olduğunu tespit etmek için termal kameralardan yardım alıyoruz. Bu aşamada basınç ölçer ve basınç düşürücü özel cihazlarda kaçağın tespit edilmesinde bizlere yardımcı oluyor.
  • Yaklaşık bir değer olarak kaçağın yerini bulduktan sonra akustik dinleme cihazı ile nokta atışı bir tespit işlemi gerçekleştiriyoruz.
  • Kaçağın tam olarak yeri tespit edildikten sonra, sadece o bölgede çok küçük ve hassas kırma işlemi gerçekleştiriyoruz.
  • Eğer su kaçağı kombinizde meydana gelen bir kaçak ise de bunun için özel ilaçlar kullanıp yine kaçak sorununu kısa sürede çözüyoruz.

Sincan Kırmadan Su Kaçak Tespiti Firmasından Hizmet Almak İçin Yapılması Gerekenler

Sincan su tesisatı tamiri hizmeti almak için yapmanız gerekenler oldukça basittir. Eğer su tesisatlarınızda meydana gelen kaçakların kırılmadan tespit edilmesini ve kısa sürede onarılmasını istiyorsanız Sincan kırmadan su kaçak tespiti yapan firmamıza ulaşabilirsiniz. Bizlerden hizmet almak için tek yapmanız gereken iletişim adreslerimizi kullanarak bizlere ulaşmak ve günün hangi saatinde olursa olsun bizlerden hizmet talep etmektir.