Bağlıca Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

16 May. 20


 

 

Su tesisatlarında sorun meydana geldiğinde kişileri en fazla korkutan durumlardan biri ortalığın berbat olacak olmasıdır. Özellikle su kaçağını bulmak ve onarmak için eskiden uygulanan kırıp, dökme işlemleri oldukça can sıkıcı olmaktaydı. Bağlıca kırmadan su kaçağı tespiti yapan Ada Tesisat olarak bu sorunu ortadan kaldıracak yöntemler kullanmaktayız. Ayrıca Bağlıca nöbetçi tesisatçı olarak da sizlere hem en iyi yöntemler ile hem de 7/24 hizmet vermekteyiz. Ada tesisat ayrıca sizlere sokağa çıkma yasağı gibi olağanüstü durumlarda bile hizmet verebiliyor.

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti İçin Kullanılan Cihazlar

Su kaçaklarının tespitinde kullanılan oldukça önemli cihazlar mevcuttur. Eskiye nazaran kullanılan bu cihazlar hem ev sahiplerinin hem de tadilat işlemini yapan kişilerin işini oldukça kolaylaştırmaktadır. Bağlıca kırmadan su kaçağı tespiti yapan iyi bir firma arıyorsanız, Ada tesisat olarak bizler bu alanda sizlere etkili bir şekilde yardımcı olmaktayız. Sizlere uzman ekibimiz ve tespit için kullandığımız cihazlar ile başarılı bir şekilde hizmet vermekteyiz. Bağlıca su tesisatçısı olarak kullandığımız cihazlar hakkında bilgi verecek olursak. Şöyle ki;

  • Akustik dinleme cihazı
  • Termal kameralar
  • Basınç ölçer ve basınç düşürücü

Bağlıca Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Firması ile Çalışmanın Avantajları

Bağlıca bölgesinde alanında son derece etkili olan bir su tesisat firması olan Ada tesisat ile çalışmak sizlere nasıl avantajlar sağlar bahsetmek istiyoruz. Bizler ile çalışmanın avantajları şöyle olmaktadır;

  • Bağlıca 7/24 su tesisatçısı olarak günün her saatinde ve resmî tatillerde dahi sizlere hizmet vermekteyiz. Tesisatınızda meydana gelen sorunlar için her an bizlere ulaşabilir ve mağduriyet yaşamazsınız.
  • Kullandığımız cihazlar son derece etkili ve son teknoloji ürünler olduğundan ötürü hem sorun kolay tespit edilir hem de onarım hızlı gerçekleştirilir.
  • Tadilat esnasında kullandığımız malzemeler A kalite malzemeler olduğundan sonrasında da uzun yıllar su tesisatınızda sorun yaşamazsınız.
  • Kırmadan kaçak tespiti yaptığımızdan dolayı eviniz onarım esnasında herhangi bir şekilde kirlenmez.

Bağlıca kırmadan su kaçağı tespiti firması olarak sizlere en iyi şekilde hizmet vermek için çalışıyoruz. Bizler ile çalıştığınızda bunu son derece etkili bir biçimde deneyimleyeceğinizi söyleyebiliriz.