Sincan Fatih Nöbetçi Tesisatçı 05532672191

Sincan Fatih Nöbetçi Tesisatçı

11 May. 20

Zarar gören tesisatın yol açtığı problemler büyüktür. Su tesisatında meydana gelen su sızıntıları belirli bir süre sonunda yapıyı olumsuz olarak etkilemektedir. Sincan Fatih nöbetçi tesisatçı arayanlara Ada tesisat olarak sorunlu su tesisatını tamir ederek, olası tehlikeli durumlara izin vermemekteyiz. Su tesisat problemleri iki kısma ayrılmaktadır. Pis su tesisatı kaçakları ile temiz su tesisatı kaçakları, tesisat sorunlarını oluşturmaktadır. Temiz su tesisatları kaçakları, musluktan akan temiz suyu ifade etmektedir. Bu sular kullanıldıktan sonra lavabolardan kanalizasyona doğru gitmektedir. Temiz suyu tesisatında görülen problemlerde suyun vanadan kesilmesi gerekmektedir. Ardından tesisatın onarımı yapılmaktadır. Pis su tesisatının onarımı daha zahmetli olmakla birlikte Sincan Fatih 7/24 su tesisatçısı tarafından problemli tesisatlar kısa sürede onarılmaktadır.

Sincan Fatih Nöbetçi Tesisatçı Su Kaçaklarını Nasıl Tespit Etmektedir?

Sincan Fatih su tesisatçısı su kaçaklarının tespiti sırasında teknolojik cihazlardan faydalanmaktadır. Özellikle pis su tesisatının tamiri temiz su tesisat tamirine göre daha zordur. Çünkü pis su tesisatı kaçakları kendini belli etmemektedir. Eski usuller kullanarak tesisat kaçaklarının tespit edilmesi oldukça zahmetlidir. Ayrıca bu durumda gereksiz duvar ya da fayans kırılması gibi durumlar gereksiz bir zaman ve emek israfına yol açmaktadır.

Firmamız aracılığı ile uzman personelin özverili çalışması sonucunda tüm su kaçakları kısa sürede tespit edilmektedir. Duvar ya da fayansta oluşan su tesisatı kaçakları, kaçak oluşan bölgede ısı farkı oluşturmaktadır. Termal kamera kullanımı sonucunda, kaçak nedeni ile oluşan ısı farkı tespit edilmektedir. Isı farkı alanı tespit edildiğinde hangi bölgenin kırılması gerektiği de kolaylıkla anlaşılmaktadır. Sincan Fatih nöbetçi tesisatçı tarafından su kaçaklarının tespiti sırasında akustik dinleme cihazı ile basınç ölçme cihazları da kullanılmaktadır.

Su Tesisatında Meydana Gelen Kaçaklar Anlaşılmazsa Ne Olur?

Sincan Fatih tesisatçı olarak tesisat kaçaklarının kısa sürede tespit edilmesine önem vermekteyiz. Su tesisatı kaçakları kısa sürede tespit edilmezse ciddi problemler ortaya çıkmaktadır. Bu problemlerden en önemlisi, su kaçağı bulunan yapının dayanıklılığının azalması olarak gösterilmektedir. Su kaçakları zamanla alt kısımlara ve diğer dairelere de ulaşabilmektedir. Su kaçağı bulunan duvarda lekelenmeler ve hoş olmayan bir koku da görülen diğer problemler arasındadır. Sincan Fatih nöbetçi tesisatçı olarak tüm tesisat problemlerinin tamiratı için bir telefon kadar uzağınızda yer almaktayız.