Etimesgut Kırmadan Su Kaçak Tespiti

Etimesgut 30 Ağustos Mahallesi Kırmadan Su Kaçak Tespiti

09 May. 20

Su tesisatlarında yaşanan en önemli problemlerden biri kuşkusuz su kaçaklarıdır. Su kaçakları günümüzde son teknoloji cihazlar ile son derece etkili bir şekilde tespit edilmektedir. Ada tesisat olarak Etimesgut kırmadan su kaçak tespiti yapan önemli bir firma olmaktayız. Bünyemizde yer alan son teknoloji cihazlar sayesinde su tesisatınızda meydana gelen kaçakları kısa sürede tespit etmekteyiz. Üstelik bunu yaparken eski yöntemlerde olduğu gibi ortalık kırıp dökme işlemi yapmamaktayız. Etimesgut güvenilir bir su tesisatçısı arıyorsanız Ada Tesisat Etimesgut – Sincan Firmasından güvnilir bir hizmet alabilirsiniz.

Su kaçakları temiz veya pis su kaçağı olarak ayrılır. Su kaçakları arasında en can sıkıcı olan kuşkusuz pis su kaçaklarıdır. Pis su kaçakları tuvalet, banyo ya da yer giderleri gibi yerlerde meydana gelen su tesisatı kaçağıdır. Temiz su kaçakları ise daha çok tesisat sisteminde kötü malzeme kullanılması veya işçilik hatasından kaynaklı olarak yaşanan kaçaklardır. Etimesgut kırmadan su kaçak tespiti firması olarak su kaçaklarının yaşanmasına neden olan unsurları paylaşmak istiyoruz.

  • Gideri açmak için sık kullanılan kimyasallar,
  • Pis suyun ağırlık yapması nedeniyle sistemin çökmesi,
  • Yapılan tadilat ya da inşaat aşamalarında boruların zarar görmesi,
  • Tesisatın malzemelerinde zamanla çürümelerin meydana gelmesi,
  • Tesisatın yapımında kötü malzeme ve kötü işçilik kullanılması.

Gerek temiz su kaçaklarında olsun gerekse pis su kaçaklarına olsun meydana gelen problemlerin bir an önce giderilmesi gerekir. Etimesgut 7/24 su tesisatçısı firmalarından olan Ada Tesisat firmamız, hizmetinize profesyonel ekibimizle hazırdır.

Etimesgut Kırmadan Su Kaçak Tespiti Nasıl Yapılır?

Son yıllarda su tesisatlarında meydana gelen sorunlar için teknolojik cihazların kullanılması tadilat sürecini oldukça kolaylaştırmaktadır. Bizler Etimesgut su tesisatı tamiri firması olarak özellikle bu amaca yönelik olarak geliştirilen cihazları fazlası ile kullanmaktayız. Termal kameralar ile kolaylıkla su kaçaklarının yerini kırıp, dökmeden bulabilmekteyiz. Bunun yanında ayrıca akustik dinleme cihazı, basınç ölçer ve basınç düşürücü cihazlar ile kolaylıkla kaçakların tespitini gerçekleştiriyoruz. Etimesgut kırmadan su kaçak tespiti firması olarak işlemin en önemli aşaması olan kaçak tespitini kolaylıkla gerçekleştiriyoruz. Sonrasında tadilat aşamasında da yine son derece etkili bir süreç geçiriyoruz.