Elvankent Su Tesisatı Tamiri

Elvankent Su Tesisatı Tamiri

09 May. 20

Su tesisatı zarar gördüğünde vakit kaybetmeden tesisatın tamir edilmesi gerekmektedir. Elvankent su tesisatı tamiri yapan firmamız en yeni yöntem ve ekipmanları kullanarak su tesisatlarını onarmaktadır. Zarar gören su tesisatlarında su kaçakları meydana gelmektedir. Su kaçakları uzun dönemde çok ciddi sorunlara yol açmaktadır. Bu nedenle bu kaçakların hızlı bir şekilde tespit edilerek onarılmaları gerekmektedir. Firmamız tarafından teknolojik cihazlar yardımı ile kaçak tespiti yapılmaktadır. Ankara Elvankent 7/24 su tesisatçısı olan firmamız profesyonel bir hizmet sunmaktadır.

Elvankent Su Tesisatı Tamiri Nasıl Yapılmaktadır?

Firmamız tarafından yapılan su tesisatı tamirinde, kaçak tespiti hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Bu sayede kaçakların yol açtığı problemler meydana gelmeden çözüm bulunmaktadır. Elvankent su tesisatı tamiri yapan firmamız su tesisatı kaçaklarına yönelik tespitleri elektronik cihazlarla yapmaktadır. Termal kamera kullanarak duvar ve fayans gerisindeki ısı farkı kolaylıkla anlaşılmaktadır. Bu sayede nokta atışla su kaçağı tespiti yapılmaktadır.

Bu süreçte kullanılan bir başka cihaz da akustik dinleme cihazıdır. Akustik dinleme cihazı sayesinde su kaçaklarına yönelik olarak ses yardımı ile kaçak tespiti yapılmaktadır. Bu cihaz hassas ölçümlere kolaylık sağlamaktadır. Bu sayede hatasız bir şekilde su tesisatı kaçaklarının bulunmaktadır. Kullanılan tespit yöntemlerinden bir başkası da basınç ölçme yöntemidir. Basınç ölçer cihazlar yardımı ile duvar ya da fayans arkasında kalan kaçaklar net bir şekilde bulunmaktadır. Su kaçağının olduğu yerde basınç farkı meydana gelmektedir. Elvankent kırmadan su kaçak tespiti yaparken basınç ölçer cihazdan da yerine göre faydalanılmaktadır.

Su Tesisatı Sorunları Çözülmezse Ne Olur?

Su tesisatı sorunlarının kısa sürede çözülmesi önemlidir. Çözülmeyen sorunlar, yapının zarar görmesine ve hatta uzun dönemde yapıda çökmelerin yaşanmasına yol açmaktadır.Ankara Elvankent su tesisatçısı olan firmamız bu durumun farkında olarak, tesisat tamiri için profesyonel kadrosunu görevlendirmektedir. Su tesisatlarında meydana gelen kaçakların diğer binalara ulaşma durumları da bulunmaktadır. Su sızıntısı olan yapının duvarında su izi ya da herhangi bir leke görüldüğünde su tesisatının kontrol edilmesi gerekmektedir. Zarar gören tesisatın Elvankent su tesisatı tamiri yapan firmamızın özverili çalışması ile kısa sürede onarılması gerekmektedir.