Bağlıca Su Tesisatı Tamiri

Etimesgut Süvari Mahallesi Nöbetçi Tesisatçı

09 May. 20

Zarar gören su tesisatı uzun dönemde büyük sıkıntılara yol açabilmektedir. Bağlıca su tesisatı tamiri yapan firmamız su tesisatının onarımını profesyonel bir şekilde yapmaktadır. Teknolojik ekipmanlar kullanılarak yapılan tesisat tamiri, minimum kırma işlemleri ile kesin sonuçlar sağlamaktadır. Su tesisatında meydana gelen sorunların minimum kırılma işlemleri ile tespit edilmesi önemlidir. Aksi halde gereksiz zaman ve emek israfı ortaya çıkmaktadır. Ankara Bağlıca nöbetçi tesisatçı olan firmamız özveri ile çalışmaktadır.

Bağlıca Su Tesisatı Tamiri Nasıl Yapılmaktadır?

Eski dönemlerde su tesisatındaki kaçağın tespitini yapmak kolay değildi. Bu nedenle duvarda ya da fayanslarda kırma işlemi fazla yapılıyordu. Bağlıca kırmadan su kaçak tespiti yapan firmamız pek çok ekipmanı tespit sırasında kullanmaktadır. Su tesisatında bir sorun meydana geldiğinde su kaçaklarının yaşanması mümkün olmaktadır. Su kaçakları oluştuğunda, duvarda ya da zeminde biriken su nedeni ile yapı üzerinde birtakım izler oluşmaktadır.

Bu durum, zamanla binanın zarar görmesine ve uzun dönemde binada çökmeler yaşanmasına neden olmaktadır. Firmamız termal kamera cihazı kullanarak duvar ya da fayans arkasında meydana gelen su kaçaklarını tespit etmektedir. Termal kamera, sızıntı olan bölgedeki sıcaklık farkından yararlanmaktadır. Bu sayede doğru bir bölgenin kırılması ve kaçağa kısa sürede ulaşılması mümkün olmaktadır. Bağlıca su tesisatı tamiri yapan firmamız su kaçakları tespitinde akustik dinleme cihazından da faydalanmaktadır.

Su Tesisatı Tamiri Sırasında Hangi Yöntemler Kullanılır?

Su tesisatı tamiri sırasında termal kamera kadar akustik dinleme cihazları da etkili sonuçlar vermektedir. Bağlıca su tesisatçısı firmamız akustik dinleme cihazı kullanarak su kaçağının olduğu bölgeyi anında tespit etmektedir. Bu cihaz, hassas bir özellikte olduğu için kaçağın kesin olarak tespitinde yardımcı olmaktadır. Doğru tespit edilen bölge profesyonelce kırılmaktadır.

Kırılma işleminden sonra su kaçağı onarılmaktadır. Su kaçağı tespit yöntemleri arasında basınç ölçer cihazlar da yer almaktadır. Su kaçağının olduğu bölgede basınç değeri değişmektedir. Cihaz yardımı ile yapılan tespit sonucunda su kaçağı bölgesi bulunarak kırılmaktadır. Böylece çok kısa sürede su kaçakları onarılmaktadır. Bağlıca su tesisatı tamiri yapan firmamız en kaliteli tamir hizmetlerini sunmaktadır.

Bağlıca Tesisat Hizmetlerimiz

  • Bağlıca su kaçak tespiti
  • Bağlıca batarya musluk tamiri
  • Bağlıca klozet sifon tamiri
  • Etimesgut Bağlıca su tesisatı tamiri