Sincan 7/24 Su Tesisatçısı

Sincan 7/24 Su Tesisatçısı

27 Nis. 20

Bina içerisinde kullanılan suyun aktarımını sağlayan pek çok tesisat borusu bulunmaktadır. Bu tesisat sistemleri, farklı nedenlere dayalı olarak zamanla hasar görebilmektedir. Hasar gören tesisatın Sincan 7/24 su tesisatçısı tarafından kısa sürede tespit edilmesi gerekmektedir. Tespite geç kalınması durumunda binada gözle görülebilir hasarların meydana gelme durumu bulunmaktadır. Ayrıca maddi anlamda gereksiz fatura tutarının oluşması, tesisat sızıntıları nedeni ile görülmektedir.

Sincan 7/24 Su Tesisatçısı Hangi Tespit Cihazlarını Kullanmaktadır?

Sincan kırmadan su kaçak tespiti yapan önemli bir firma olarak sızıntı oluşan tesisatın tespit edilmesinde son derece etkiliyiz. Bu işlemi kısa sürede gerçekleşmekteyiz. Eski yöntemlerin uygulandığı dönemlerde, sızıntının bulunabilmesi için duvarların pek çok bölgesi kırılmaktaydı. Günümüzde kullanılan cihazlar yardımı ile böyle bir yönteme gerek kalmamaktadır. Hassas ölçümler yaparak sızıntının yeri, kesin bir şekilde tespit edilmektedir. Böylelikle duvarın farklı bölgelerine zarar vermeye gerek yoktur.

Su tesisatçısı olarak üç farklı ekipman kullanmaktayız. Sincan su tesisatı tamiri firmamız tarafından sıklıkla kullanılan ekipmanlar şunlardır:

  • Termal kamera,
  • Akustik dinleme cihazı,
  • Basınç düşürücü ve basınç ölçer cihazı.

Sincan su tesisatçısı tarafından termal kamera ile sızıntı tespitinde akustik dinleme cihazı da kullanılmaktadır. Termal kamera yardımı ile duvar içerisinde ıslaklık olan bölge kısa sürede anlaşılmaktadır. Akustik dinleme cihazı kullanarak kamera yardımı ile tespit edilen geniş alanda tam nokta tespiti yapılabilmektedir.

Ayrıca tesisatta sızıntı olduğunda, barın seviyesinde bir yükselme meydana gelmektedir. Kaçak bölgedeki sızıntının barı artırması, kaçağın tespiti için kolaylık sağlamaktadır. Basınç ölçer cihazını kullanarak basınç farkı, bu aşamada tespit edilmektedir. Bu aşamadan sonra Sincan 7/24 su tesisatçısı olarak basınç düşürücü kullanılmaktadır.

Sincan 7/24 Su Tesisatçısı Tesisat Sorunları İle Hangi Durumlarda Karşılaşmaktadır?

Su tesisatçısı olarak tesisatın zarar görmesine yol açan pek çok etken bulunmaktadır. Lavabolara dökülen kimyasallar bile zamanla boru hattına zarar verebilmektedir. Muslukların hızlı bir şekilde açılıp kapanması, binada yapılan herhangi bir inşaat sırasında boruların zarar görmesi gibi durumlar sıklıkla görülmektedir. Sincan 7/24 su tesisatçısı olarak tüm ekibimiz ile beraber karşılaştığımız tüm tesisat sorunlarını, kısa sürede tamir etmekteyiz.

Sincan tesisat tamiri işlemlerinde uygun fiyat aralıklarıyla hizmet veren firmamız günün her saatinde su tesisatı ile alakalı yaşanılan her türlü sorunlarınızı çözmek için 7/24 arayabileceğiniz tek firma iletişim; Emrah usta 0553 2672191