Yenikent Tesisatçı

Yenikent Tesisatçı

07 Ara. 19

Su tesisatınız ile ilgili bir problem ile karşı karşıya mısınız? Bunun için alanında uzman, profesyonel ve tecrübeli bir firma arayışında mısınız? Yenikent tesisatçı firmamız ve sunduğu hizmetler tam size göre. Çünkü firmamızda verdiğimiz hizmetler, ortaya koyduğumuz değerler ve daha fazlası, siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti üzerinedir. Özellikle hizmetlerimizi ortaya koyarken ön planda tuttuğumuz hususları değerlendirmeye aldığımız için, bu hususta tesisat hizmetimiz ile ilgili herhangi bir problem ile karşı karşıya kalmazsınız. Yenikentin tesisatçı firması olarak verdiğimiz bu hizmetlerden yararlanmak isterseniz de bizlere bir telefon kadar yakınsınız.

Yenikent Tesisatçı Firmamızın Su Kaçaklarına Yönelik Tespit Önerileri

Yenikent Tesisatçı Firmamızın Su Kaçaklarına Yönelik Tespit Önerileri

Yenikent Tesisatçı Firmamızın Su Kaçaklarına Yönelik Tespit Önerileri

Su tesisatlarındaki kaçakların tespitini, daha sonra da tamirini yapan Yenikent tesisatçı hizmeti veren firmamız, hizmetlerini sunarken profesyonelliği ön planda tuttuğu için, sizlerin memnuniyetini sağlamaktadır. Yenikentde su tesisatçısı olduğumuzdan dolayı da, su kaçaklarının tespitini yaparken ustalarımız ön analiz esnasında su tesisattın dan kaynaklı daire ve alt dairede ön keşiflerini yapmaktadırlar. Biz bu keşifleri şu aşamalarda gerçekleştiriyoruz.

 • Su faturalarınızın aylık dalgalanmalarına bakıyoruz.
 • Musluk ve bataryalarınızı kapatıp, su sayacınızın hala dönüp dönmediğine bakıyoruz.
 • Duvarlarınızda rutubet olup olmadığınıza bakıyoruz.
 • Duvarlarda renk değişikliklerine dikkat ediyoruz.,
 • Alt komşunuzun tavanında sararma olup olmadığını kontrol ediyoruz.,
 • Kanalizasyon böcekleri ile sık sık karşılaşıp karşılaşmadığınızı kontrol ediyoruz.
 • Derz aralarının renklerinde bir değişiklik olup olmadığını bakıyoruz.,
 • Seramiklerin üzerine su çıkıp çıkmadığını kontrol ediyoruz , su tesisatı kaçak problemi yaşanan dairede ön keşif esnasında bu hususları ön planda tutarak Yenikentde su tesisatı alanında daha kaliteli ve öz verili çalışıyoruz.

Su Kaçakları Hangi Sebeplerden Ötürü Meydana Gelir?

Su Kaçakları Hangi Sebeplerden Ötürü Meydana Gelir?

Su Kaçakları Hangi Sebeplerden Ötürü Meydana Gelir?

Su kaçaklarının neden meydana geldiği, hangi yöntemler ile ortadan kaldırılabileceği ve daha fazlası, Yenikent su tesisatçısı firmamızın görevleri arasında yer almaktadır. Firmamızda verdiğimiz hizmetler ve sizlerin memnuniyetini sağlamak içi yaptığımız çalışmalarımızın tamamı bu yöndedir. Zaten Yenikent nöbetçi tesisatçı olarak hizmet verdiğimiz için, hizmetlerimizden günün her saatinde kesintisiz bir şekilde yararlanma şansınız mevcut. Bu nedenle Yenikent tesisatçı firmamızın hizmetlerinden yararlanmak isterseniz, Yenikent su tesisatçısı firmamızı 7/24 arayabilirsiniz.. Peki, su kaçakları hangi sebeplerden ötürü meydana geliyor?

 • Musluk veya bataryaların hızlı bir şekilde açılması veya kapatılması,
 • Tadilat veya dekoratif faaliyetler sonucunda su tesisatlarına zarar verilmesi,
 • Tıkanıklık açma hizmeti veren firmaların hatalı yöntem kullanması sonucunda pis su tesisatlarına zarar vermesi,
 • Kimyasal tıkanıklık açan kostik tipi maddelerin tesisatlardaki boruların contalarını çürütmesi,
 • Binaların veya diğer yapıların, çevresel şartlar sonucunda oturması,
 • Ustaların kalitesiz malzemeler ile tesisat döşemesini gerçekleştirmesi,
 • Boru ütüsü ile gerekli olan kaynak işlemlerinin hakkıyla yerine getirilememesi,
 • Ustaların işlerini düzgün bir şekilde yapmaması sonucunda su tesisatlarında kaçakların oluşması sürpriz olmayacaktır. Bu unsurlara dikkat edilmezse, evinizde veya iş yerinizde kaçak oluşumu meydana gelir, bu durum da sizlere maddi veya manevi anlamda pek çok olumsuzluğu oluşturur.

Yenikent 7/24 Su Tesisatçısı Firmamız

Su tesisatlarındaki kaçakların sebeplerinden, nasıl fark edebileceğinizden sizlere detaylı bir şekilde bahsettik. Bizler aynı zamanda Yenikent 7/24 tesisatçı hizmeti verdiğimiz için, hizmet ve bilgilerimizden gece veya gündüz fark etmeksizin yararlanmanızı sağlıyoruz. Üstelik bu aşamada ön planda tuttuğumuz asıl değer, hizmetlerimizi sürdürmede ki profesyonelliğimizdir. Yenikent tesisatçı firması olarak, hizmet verdiğimiz alanlar ise aşağıda sıralanmıştır.

 • Yenikent Su Kaçak Tespiti Hizmeti: Yenikent kırmadan cihazla su kaçak tespiti hizmetimizi sizlere “termal su kaçak tespit cihazı” ve “akustik dinleme cihazı” ile sunmaktayız. Profesyonel hizmetlerimizi sunarken aynı zaman gerekli durumlarda “basınçölçer” ve “basınç düşürücü” cihazları da aktif olarak kullanmaktayız. Tüm kaçak tespit hizmetlerimizi hem “kırmadan” hem de “noktasal” bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Bu nedenle Yenikentte garantili tesisatçı hizmetimiz sizlere her daim ulaştırılmaktadır.
 • Yenikent Su Kaçak Tamiri Hizmeti: Yenikentin tesisatçı firması olduğumuz için, verdiğimiz hizmetler ile ilgili herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmanız imkân dâhilinde bile değildir. Bu nedenle su kaçak tamiri hizmetini gerçekleştirirken, alanında uzman ustalar ve son kalite malzemeleri kullanıyoruz. Tamir işlemlerimizi gerçekleştirirken de “boru ütüsü” ve “boru makası” ekipmanlarını aktif bir şekilde değerlendirmekteyiz.

Yenikent Tesisatçı Firmamızın Fiyatları

Su tesisatı hizmetlerimiz siz değerli müşterilerimize uygun fiyatlara ve kaliteli bir şekilde ulaştırıyoruz. Bu nedenle hizmetlerimiz ile ilgili herhangi bir problem ile karşı karşıya kalmanız imkân dâhilinde değildir. Aynı perspektifte düşünüldüğünde ise, su tesisatı hizmetlerimizi ekonomik anlamda en uygun fiyatlara sunuyoruz. Çünkü Yenikent tesisatçı firması olarak, uygun fiyatlı hizmeti en kaliteli şekilde sizlere sunmak temel sorumluluğumuzdur. Eğer sizler de verdiğimiz hizmetlerden yararlanmak isterseniz, bunun için bizlerle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.