Eryaman Tesisatçı

Eryaman Tesisatçı

26 Kas. 19

Su tesisatlarındaki kaçakların ortadan kaldırılması için hizmete mi ihtiyacınız var? Bunun için en kaliteli su tesisatı hizmeti 7/24 olarak Ada Tesisat firmamızda sizlere sunulmaktadır. Prensip olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hareket ettiğimiz için, hizmetlerimiz ile alakalı problemler ile karşılaşmanız mümkün değildir. Bizler bu prensipte hareket ederken, Eryaman tesisatçı firmamızın personelleri eş zamanlı olarak sizlere gerekli olan tüm teknik bilgileri vermektedir. Bu çerçevede Eryaman nöbetçi tesisatçı hizmetimizi sizlere 7/24 olarak sunuyor, hizmetlerimiz ile ilgili tüm garantiyi sizlere ulaştırıyoruz. Peki, su tesisatlarındaki kaçakların belirlenmesi açısından, hangi belirtileri dikkate almalısınız? Bunu biliyor musunuz? Bilmiyorsanız aşağıdaki belirttiklerimizi dikkate alabilirsiniz?

Su Kaçaklarının Belirlenmesi İçin Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Su kaçaklarının tamiri ve tespiti hizmeti firmamızda sizlere en kapsamlı şekilde sunuluyor ancak bunun yanında diğer önemli husus, su kaçakları hakkında gerekli bilgilerin aktarılmasıdır. Eryamanda tesisat hizmeti verdiğimiz firmamızda buna dikkat ediyor ve sizlere hizmetlerimizi ulaştırıyoruz. Peki, Eryaman tesisat firmamızda gerekli gördüğümüz bu bilgilerden su kaçakları belirtisi nedir?

 • Su faturalarının beklenen meblağlardan daha fazla gelmesi,
 • Rutubet kokusu ile karşılaşılması,
 • Duvarların sararması ve o bölgeden rutubet kokusu gelmesi,
 • Alt komşunun tavanında renk değişikliklerinin meydana gelmesi,
 • Kanalizasyon böceklerinin yayılımının genişlemesi ve yaz aylarında sık sık karşılaşılmaya başlanması,
 • Musluk ve bataryalar kapalı haldeyken bile su sayacının belirli niteliklerde hali hazırda dönmesi,
 • Derz olarak adlandırılan seramik arasındaki karışımların renklerinin sararması,
 • Seramiklerin üzerinde su birikmeye başlaması, su tesisatlarındaki kaçakların en önemli belirtileri arasında gösterilebilir.

Su kaçakları ile karşılaşılması ve bu kaçakların sebeplerinin fark edilmesi, belirtilerini anlayarak gerçekleştirilebilir. Bu nedenle tesisat Eryaman için çok önemli olduğundan dolayı, Ada Tesisat firmamızda da bu kapsama büyük oranda dikkat ediyoruz. Bunun için Eryaman tesisatçı firmamız sizlere her türlü hizmet kategorisini sunmaktayız.

Su Kaçaklarına Sebep Olan Kıstasların Hiç Farkına Vardınız Mı?

Eryaman tesisatçı firmamızda verdiğimiz hizmetler ile ön planda olmaya devam ediyoruz ancak, bunun yanında verdiğimi teknik ve faydalı bilgiler, sizler için oldukça avantajlı durumları meydana getirmektedir. Eryaman su tesisatçısı firmamızın bu tür bilgileri ile elde ettiğimiz faydalar ise bizlere ayrı bir mutluluk oluşturmaktadır. Bu nedenle hizmetlerimiz ile ilgili hiçbir problem ile karşılaşmayacağınızın garantisi Ada Tesisatta.  Peki, bu kadar mühim olan su kaçak sebepleri nelerdir?

 • Tıkanıklık açma hizmeti veren firmaların su tesisatlarına zarar vermesi,
 • Kimyasal tıkanıklık açan maddelerin pimaş contalarını çürütmesi,
 • Ustaların kalitesiz malzeme ile su tesisatı döşemesi,
 • Binada kullanılan tesisatın eski tip galvaniz borulardan oluşması,
 • Ustaların kaynatma işlemlerini “boru ütüsü” ile iyi bir şekilde gerçekleştirememesi,
 • Binaların belirli şartlar sonucunda oturması,
 • Musluk veya bataryaların hızlı bir şekilde açılması veya kapatılması,
 • Dekoratif faaliyetler sonucunda tesisatlara zarar verilmesi, su kaçaklarında meydana gelen kaçakların en önemli sebepleri arasında yer almaktadır.

Bu tür sebepler su kaçaklarını meydana getiriyor ve bunları bilmek sizlere pek çok değeri kazandırabilir. Bu nedenle bizlerden aldığınız hizmetlerde herhangi bir problem ile karşılaşmanız olağan dahilinde bile olmaz. Çünkü Eryamanın tesisatçısı olarak hem son teknolojik ekipmanları kullanıyor, hem de verdiğimiz hizmetlerde kaliteyi ve teknik bilgi beceriyi aktarıyoruz.

Kırmadan Termal Kamerayla Su Kaçak Tespiti Hizmeti

Firmamızın her daim ön planda tuttuğu değer, müşteri memnuniyetidir. Bu nedenle siz değerli müşterilerimize hizmet verirken, bu tür prensipleri göz önünde tutuyoruz. Eryaman tesisatçı firmamızın hizmetleri kapsamında hareket ederek de, aşağıdaki su kaçak tespiti hizmetimizi sizlere kırmadan ve noktasal olarak sunmaktayız. Şimdi bu hizmetimizin değerinden ve niteliğinden bahsedelim.

 • Su kaçak tespitinde öncelik, kaçak olan tesisatı fark etmek ve bu tesisata yoğunlaşarak hizmet vermektir. Bu nedenle Eryamanın tesisatçısı olarak, verdiğimiz hizmetlerde öncelikle alt komşunuz ile görüşmekteyiz.
 • Yapılan görüşmeler su sızıntısının durumuna göre su kaçağının hangi tesisatta olduğunu göstermektedir.
 • Daha sonra ise termal kamera olarak adlandırılan “termal su kaçak tespit cihazı” ile su kaçak tespiti hizmetimize başlıyoruz.
 • Bu cihaz ile kaçak olan tesisatı tüm noktaları belirlendiği için, bir sonraki cihaza uygun zemin hazırlanır. Zeminin hazırlanması için de termal su kaçak tespit cihazının kızılötesi ışınları kullanılır.
 • Sonrasında ise hizmetlerimizi sunarken “akustik dinleme cihazı” ile hizmetimizin entegre edilmesini sağlamaktayız. Bunun için uygun “kulaklık” tipli bu cihaz ile her türlü su kaçak tespiti noktasal olarak gerçekleştirilmektedir.

Noktasal”, “kırmadan” ve “profesyonel” su kaçak tespiti, firmamızın en çok ön planda tuttuğu değerler arasında yer alır. Çünkü Eryamanda tesisatçı hizmeti kapsamında tüm noktalar, firmamızın birer kırmızı çizgileridir. Bizler de kırmızı çizgilerimize uyarak hareket edip, hizmetlerimizi bu çerçevede ulaştırmaktayız. Peki, firmamızın fiyat politikaları nelerdir? Uygun mudur? Nasıl belirlenir?

Eryaman Tesisatçı Firmamızın Fiyatlarını Belirlerken Dikkat Ettiklerimiz

Fiyat, bir işin karşılığıdır ve bu karşılığın her iki taraf için de anlaşılabilir ve faydalı seviyede olması gerekir. Bu nedenle, Ada Tesisat firmamızdaki tüm değerler, müşteri memnuniyetine uygun olarak hareket eder. Bizler de bu çerçevede her türlü değerimizi sizlere ulaştırmaktayız. Fiyatlarımızı belirlerken Eryaman tesisatçı olarak aşağıdaki değerleri göz önünde bulunduruyoruz.

 • Fiyatın her iki taraf için de anlaşılır ve uygulanabilir olması,
 • Fiyatın hakkaniyetli bir şekilde belirlenmesi,
 • Hizmete karşılık gerekli olan fiyatın oluşturulması,
 • Ekonomik yapı için uygun fiyat endeksinin oluşturulması,
 • Fiyatı etkileyen unsurların ahlaki prensiplere göre ele alınması, Ada Tesisat firmamızın verdiğimiz hizmetlerin fiyatları için en önemli değerlerdendir.

Eryaman 7/24 tesisatçı hizmetimizi sizlere bu kapsamda sunuyor ve hizmetlerimizin garantili bir şekilde sunulacağının sözünü veriyoruz. Eryaman tesisatçı firmamızın hizmetlerinden yararlanmak isterseniz, bunun için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Çünkü Eryaman Center su tesisatçısı olarak sizlere hizmetlerimizi bu kapsamda sunuyoruz.