Yenikent Tesisat 7/24 Servis

Yenikent Tesisat 7/24 Servis

20 Eki. 19

Tesisat hizmetlerini kusursuz bir şekilde vermek, takım halinde gerçekleştirilir ve bunun için Yenikent su tesisatçısı olarak sizlerin daima yanında yer almaktayız. Çünkü bizler Yenikentin en iyi tesisatçısı olduğumuz için, su tesisatları ile ilgili hizmetlerimizi sizlere günün her saatinde veriyoruz. Yenikent tesisat 7/24 servis ile ortaya konulması gerektiği için, tüm personellerimiz bunun bilincindedir. Bu alanda verdiğimiz tüm kusursuz tesisat hizmetlerinde, garantili servis imkânını sizlere ulaştırmanın gururunu yaşamaktayız. Bu alanda kullanılması gereken ekipmanlar, malzemeler ve daha pek çok detay, Yenikentte tesisatçı hizmetimizin içerisinde yer almaktadır. Bizler kalitemizden ödün vermeden hizmetlerimizi sizlere ulaştırıyor, sizlerin memnuniyeti için canla başla çalışıyoruz. Hizmetlerimiz içerisinde önemli yer tutan su kaçaklarının sebeplerinden de sizlere Ada Dekorasyon su tesisatçısı firması olarak aşağıda bahsetmeye çalıştık.

Yenikent Tesisat 7/24 Servis İmkanı

7/24 Tesisat Hizmeti Yenikent

Su tesisatlarının ne zaman, hangi tesisattan ve ne şekilde kaçaklara maruz kalacağının bir garantisi yoktur. Bu nedenle her daim su kaçaklarının olup olmadığı konusunda tetikte olmak lazım. Yenikent tesisat firması olarak, sizlere bu hususlarda genel geçer olmayan bilgileri verip, sizleri memnun etmeye çalışacağız. Çünkü bu alanda profesyonel olan Yenikentte su tesisatçısı firmamız, müşteri odaklı olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Peki, hepimiz için sorun olan su kaçaklarının sebepleri nelerdir?

  • Dekoratif faaliyetler ve tadilat işlemleri sonucunda su tesisatlarına zarar verilmesi,
  • Musluk ve bataryaların hızlı bir şekilde açılması veya kapatılması,
  • Binaların çevresel şartlar sebebi ile oturması,
  • Tıkanıklıkların açılması esnasında pis su tesisatlarına zarar verilmesi,
  • Tıkanıklık açma kimyasallarının pimaş borularının contalarını çürütmesi,
  • Ustaların kalitesiz su tesisatı malzemesi kullanması,
  • Su tesisatlarının dirsek ve maşon kısımlarının iyi bir şekilde kaynatılamaması, su tesisatlarında meydana gelen kaçakların başlıca sebepleri arasında yer almaktadır.

Yenikentin tesisatçı firması olarak, su tesisatlarındaki kaçaklar hakkında tüm bilgileri sizlere ulaştırabiliriz. Bunun için firmamızda çalışan tüm personellerimiz gerekli olan bilgileri sahiptir. Yenikent tesisat 7/24 servis ile sizlere ulaştırıldığı için de, hizmetlerimiz ile ilgili herhangi bir problem ile karşı karşıya kalmazsınız. Daha detaylı bilgi ve hizmet için ise bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.