Yenikent Su Kaçak Tespiti

Yenikent Su Kaçak Tespiti

29 Eyl. 19

Yenikentte yaşanan alt yapı problemleri ve bu alt yapı problemleri ile beraber yaşanan tesisat sorunları, Yenikentte yaşayan kişilerin en çok zorlandığı alanların başında geliyor. Çünkü tesisattan kaynaklı problemlerin yaşanması, su kaçağı ve tesisat problemleri ile pek çok olumsuzluğu gündeme getirmektedir. Ancak Yenikent su kaçak tespiti hizmeti verdiğimiz firmamızda profesyonel hizmeti en kaliteli şekilde sizlere ulaştırdığımız için, bu hususta hiçbir problem ile karşı karşıya kalmazsınız. Ayrıca verdiğimiz bu hizmetleri alanında uzman ustalar ile gerçekleştiriyor, sizlere en uygun fiyatlı hizmetleri sunuyoruz. Şimdi hizmetimizden ve hizmetimizin değerlerinden sizlere bahsedelim.

Yenikent Su Kaçak Tespiti Hizmetimizi Sunum Şeklimiz

Su tesisatındaki kaçağın neden oluştuğuna yönelik hepimizin kafasında bir fikir vardır ancak bunun yanında ön planda olan diğer konu, kaçağın nasıl tespit edileceğidir. Yenikentte su kaçak tespiti yapan firma olarak, sizlere en kaliteli hizmeti kırmadan sunduğumuz için, bu alandaki en iyi firmalardan biri olduğumuzun garantisini sizlere veriyoruz. Aynı zamanda, hizmetimizi sunarken ön planda tuttuğumuz diğer konu, hizmetimizin devamlılığıdır. Bu nedenle, bizlere ulaştığınız andan itibaren, sizlere aşağıdaki adımlar doğrultusunda hizmet vermekteyiz.

  • Öncelikli olarak alt komşu ile gerekli şekillerde iletişime geçiyoruz. Çünkü alt komşu ile yapılan iletişimler, su kaçağının hangi tesisatta olduğunu apaçık gösterecektir.
  • Daha sonra ise termal su kaçak tespit cihazı ile hizmetimizi sürdürmeye başlıyoruz. Bu cihazın kızıl ötesi ışınları ile su kaçağı hangi tesisatta ise o tesisatın yerleri net bir şekilde belirlenir.
  • Akustik dinleme cihazı ise, termal su kaçak tespit cihazının devamı niteliğinde bir cihazdır ve bu iki cihazın ayrılması mümkün dahi değildir. Akustik dinleme cihazında ise yapılan işlem. Ortaya çıkarılan tesisatların kulaklık tipi cihazlar ile dinlenmesidir.
  • Yukarıdaki adımlar izlenerek, kırmadan ve noktasal bir su kaçak tespiti gerçekleştirilmiş olur.

Ada Dekorasyon su tesisatçısı firması olarak, sizlere profesyonel hizmeti en kaliteli şekilde ulaştırmaya çalışıyoruz. Bu nedenle verdiğimiz tüm hizmetlerde en önemli detay, müşteri memnuniyetidir. Yenikent su kaçak tespiti hizmetimizden siz değerli müşterilerimiz de yararlanmak isterseniz, bizlere telefon numaralarımızdan günün her saatinde ulaşabilirsiniz.