Yenikent Tesisat

Yenikent Tesisat

26 Eyl. 19

Temiz ve pis su tesisatları, yaşam veya çalışma alanlarında bulunması gereken tesisatlar arasında yer almakta ve bu tesisatların en önemli özelliği, insanların su kullanımını sağlamasıdır. İnsanlar temiz suyu kullanırken, kullandıktan sonra pis suyunda kanalizasyonlara ulaşması gerektiği için, bu anlamda pis su tesisatlarının da önemi oldukça büyüktür. Ancak bazı durumlarda yapıların eski olması, tesisattan kaynaklanan problemlerin devamlı olarak artması, pis ve temiz su tesisatlarındaki kaçakları ortaya çıkarır. Yenikent bu anlamda su kaçaklarına en çok sebebiyet veren semtler arasında yer alıyor. Çünkü Yenikentin hem alt yapı sorunu var, hem de yapıların yaşları oldukça fazla. Ancak Yenikent tesisat firması olarak sizlere profesyonel bir hizmet verdiğimiz için, bu hususta herhangi bir olumsuzluğa katlanmanıza gerek yoktur. Peki, bizler nasıl su kaçaklarını ortadan kaldırılıyoruz? Bunun için neler yapıyoruz? Sizlere bahsedelim.

Yenikent Tesisat Firmamızın Su Kaçak Tespiti ve Tamiri Hizmeti

Su tesisatlarında meydana gelen olumsuzlukların başında kaçaklar gelir ve kaçakların ortadan kaldırılması ancak alanında uzman firmalar ile sağlanabilir. Bu nedenle Yenikentin tesisat firması olarak sizlere profesyonel bir hizmet verdiğimiz için, herhangi bir olumsuzluğa katlanmanıza gerek yoktur. Bizler, alanında uzman personellerimiz ile sizlere en kaliteli hizmeti en kısa sürede sunacağız. Bunun için de aşağıdaki hizmetleri sizlere en iyi şekilde sunmaktayız.

  • Su tesisatlarındaki belirtilere bakarak bizlerden hizmet talebinde bulunmanız halinde, en kısa sürede adresinize intikal ediyoruz.
  • Daha sonra termal su kaçak tespit cihazı ve akustik dinleme cihazı ile kırmadan ve noktasal bir su kaçak tespiti hizmeti veriyoruz.
  • En son olarak da tespit edilen alanında uygun alet edevatlarla açılmasını sağlayarak, kaliteli malzemeler ile su kaçak tamiri hizmeti veriyoruz.

Yukarıda bahsettiğimiz iki hizmeti sizlere Ada Dekorasyon su tesisatçısı firmamızda en hızlı şekilde sunarken, kalitemizden ve profesyonelliğimizden kesinlikle ödün vermemekteyiz. Çünkü Yenikent tesisat firması olarak verdiğimiz tüm hizmetler genel çerçevede müşteri memnuniyeti odaklı olarak hayata geçirilmektedir. Bu nedenle bizlerden aldığınız her hizmet, usulüne uygun olarak gerçekleştirip, gerekli işlemlerden geçirilir. Sizlerde bu hizmetlerden yararlanmak için bizlere telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.