Sincan Tesisat

Sincan Tesisat

26 Eyl. 19

Tesisatlar insanların hayatlarını kolaylaştırmak için tasarlanmış yapılar olarak bilinir ve bu nedenle tüm yaşam ve çalışma alanlarında bulunur. Bunların arasında yer alan su tesisatlarında ise bazı temel problemler oluşabiliyor. Bu problemler genel itibari ile tesisatın bulunduğu şehirden kaynaklanmaktadır. Çünkü Sincan Ankaranın en önemli ilçeleri arasında yer alsa da eski yapıların çokluğu ile dikkat çeker. Bu durum da haliyle bazı sorunları ortaya çıkarmaktadır. Özellikle eskiyen yapılardaki tesisatların da eskimesi ve zamanla çürümesi, tesisatın galvaniz boru ile döşenmesinden kaynaklanıyor. Sincan tesisat firması olarak sizlere verdiğimiz profesyonel hizmetler ile her zaman için kaliteyi sizlere ulaştırıyoruz. Bunun yanında hizmetlerimizden 7/24 yararlanabilir ve bizlere her konuda soru sorma şansına sahip olabilirsiniz.

Sincan Tesisat Firmamızın Hizmetleri

Tesisatlarındaki kaçakların onarılması ve ortadan kaldırılması belirli bir takım işidir ve bu nedenle firmamızda bu açıdan en iyi hizmet ortaya konulmaktadır. Ayrıca verdiğimiz tüm hizmetlerde daha kaliteli bir yaklaşım elde etmek için de, sizlere verdiğimiz hizmetleri alanında uzman personeller ile sunuyoruz. Bu şekilde Sincanda tesisat hizmetimizden gönül rahatlığı ile yararlanmış oluyorsunuz. Peki, Sincanın tesisatçısı olarak verdiğimiz bu hizmeti sizlere nasıl sunuyoruz? Nelere dikkat ediyoruz? Bunlardan bahsedelim.

  • Su tesisatlarındaki kaçakların bertaraf edilmesi için ilk aşama, kaçakların tespit edilmesidir. Sincanda kırmadan su kaçak tespiti hizmeti verdiğimiz firmamızda bunu göz önünde bulundurarak, sizlere kaliteli hizmeti termal su kaçak tespit cihazı ve akustik dinleme cihazı ile veriyoruz.
  • Daha sonra ise tespit işlemi sonrasında su kaçak tamirine geçiyoruz. Su kaçak tamirini ise firmamızda boru ütüsü ve boru makası ile nihayete erdirmekteyiz. Eğer sizlerde verdiğimiz bu hizmetlerden yararlanmak isterseniz, bizlere her daim ulaşma şansına sahip olabilirsiniz.

Ada Dekorasyon su tesisatçısı firmamızın hizmetleri genel anlamda hem çok kaliteli, hem de işinin ehli personeller ile birlikte sunulur. Bu nedenle verdiğimiz her hizmet büyük ölçüde uzmanlığı gerektirir. Sincan tesisat firması olarak sizlere en kaliteli hizmeti sunmak için sürekli olarak çalışmalarımızı yürüyoruz. Sizlerde hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz, bizlere telefon numaralarımızdan günün her saatinde ulaşabilirsiniz.