Etimesgut Su Kaçak Tespiti

Etimesgut Su Kaçak Tespiti

26 Eyl. 19

Her zaman için evlerde, iş yerlerinde ve yaşamımızı sürdürdüğümüz her alanda kullandığımız su, bizlere su tesisatları aracılığıyla ulaşıyor. Ancak bu ulaşım esnasında yaşanan bazı sorunlar, su tesisatlarındaki kaçakları ortaya çıkarmaktadır. Peki, nedir bu kaçaklar? Etimesgutta ne derece etkilidir? Sizlere bunlardan tüm detayları ile bahsetmeye çalışalım. Öncelikli olarak Etimesgutta bulunan yapıların birçoğunun yaşı eski olduğu için, su kaçakları ile sık sık karşılaşılabiliyor. Bunun en önemli sebebi de, eski yapılarda kullanılan galvaniz borulardır. Çünkü galvaniz borular, hem kalitesiz olup, hem de zamanla çürüme özelliğine sahiptir. Ancak Etimesgut su kaçak tespiti hizmeti verdiğimiz firmamızda sizlere profesyonel hizmeti ulaştırarak, bu hususta hiçbir problem ile karşı karşıya kalmamanızı sağlıyoruz.

Etimesgut Su Kaçak Tespiti Hizmetini Nasıl Veriyoruz?

Su kaçak tespiti, firmamızda, termal su kaçak tespit cihazı ve akustik dinleme cihazı ile ortaya konulmaktadır. Kullandığımız bu cihazların tamamı Avrupa patentli olup, kesinlikle her türlü kaçağı kırmadan tespit etmeye yardımcı olmaktadır. Etimesgutta su kaçak tespitini kırmadan yapan firma olarak, su kaçak tespitinde izlediğimiz yollarda da kullandığımız ekipmanlar etkili olmaktadır. Peki, firmamızda verdiğimiz su kaçak tespit, hangi evrelerden geçer? Bunlardan size detayları ile bahsetmeye çalışalım.

  • Su kaçağı oluştuktan sonra mutlaka alt kata sızıntı yapar. Bu nedenle adresinize ulaştıktan sonra ilk olarak alt komşunuz ile iletişime geçeriz. Bu şekilde su tesisatı kaçağının hangi tesisattan kaynaklandığı anlaşılır.
  • Gerekli kontroller yapıldıktan sonra ise termal su kaçak tespit cihazı ile hizmete başlanır. Bu cihaz, su tesisatlarının tam olarak nerede olduğunuz kızıl ötesi ışınlar ile belirler.
  • Daha sonra ise akustik dinleme cihazı ile net bir su kaçak tespiti yapılır. Burada ise akustik dinleme cihazı, ses dalgalarını dinlediği için, su sesine yönelik olarak su kaçağını tespit eder.

Yukarıda Ada Dekorasyon su tesisatçısı firmamızın kırmadan su kaçak tespiti hizmetini anlatmaya çalıştık. Hizmetimizde değerlendirdiğimiz tüm konuları büyük bir profesyonellikle ele alarak, sizlere en kaliteli hizmeti ulaştırmaktayız. Bu nedenle Etimesgut su kaçak tespiti hizmetimizden yararlanmak isterseniz, bizlere telefon numaralarımızdan 7/24 ulaşabilirsiniz.