Eryaman Su Kaçak Tespiti

Eryaman Su Kaçak Tespiti

26 Eyl. 19

Eryaman, Ankaranın en önemli semtleri arasında yer almakta ve bu özelliği ile her geçen gün yapıların sayısında epey bir artış görülmektedir. Bu durum aynı zamanda nüfus oranını da etkilediği için, eski yapılara da rağbet bir hayli fazla. Ancak eski yapılarda kullanılan tesisatlar galvaniz borulardan oluştuğu için, su kaçakları ile sık sık karşılaşılmaktadır. Ancak öncelikli olarak su kaçakları ile karşılaşıldığında yapılması gereken, uzman bir firmadan hizmet almaktır. Eryaman su kaçak tespiti hizmeti verdiğimiz firmamızda profesyonelliğe gerekli özeni gösterdiğimiz için, herhangi bir problem ile kesinlikle karşı karşıya kalmazsınız. Bu nedenle sizlere firmamızda en kaliteli hizmeti, en faydalı ekipmanlar ile sunuyoruz.

Eryaman Su Kaçak Tespiti Hizmetimiz

Su tesisatlarında meydana gelen kaçakları tespit etmek, firmaların uzmanlıkları ve tecrübesi ile alakalı bir durumdur. Peki, yalnızca bu durum mu geçerli olur? Elbette ki hayır. Bunun dışında, su kaçak tespitinde kullanılması gereken ekipmanlar da büyük önem taşır. Ada Dekorasyon su tesisatçısı firmamızda bunun bilincinde olarak, Avrupa patentli olan; termal su kaçak tespit cihazı ve akustik dinleme cihazını kullanıyoruz. Aynı zamanda bunun yanında gerekli durumlarda, basınçölçer ve basınç düşürücü ile sizlere en iyi hizmetleri sunmaktayız. Şimdi kırmadan su kaçak tespitimizden sizlere bahsedelim.

  • Öncelikli olarak bilinmelidir ki, verdiğimiz su kaçak tespiti kırma dökme işlemi yapılmadan gerçekleştirilir.
  • Hizmetimizi ortaya koyarken her zaman için alt komşu ile irtibata geçeriz. Bunun en önemli sebebi, su kaçağının hangi tesisatta olduğunu bulmaktır.
  • Su kaçağının pis veya temiz su tesisatında olduğunu öğrendikten sonra, termal su kaçak tespit cihazı ile su kaçak tespitine başlıyoruz. Bu cihaz, su tesisatlarının yerlerini kızıl ötesi ışınlar ile belirliyor.
  • Daha sonra ise akustik dinleme cihazı ile işlemin noktasal olmasını sağlıyoruz. Çünkü diğer türlü tahmine dayalı bir su kaçak tespiti yapmamız gerekirdir.
  • Akustik dinleme cihazı ise, kızıl ötesi ışınlar ile belirlenen su tesisatlarını dinleme konusunda işe yarar. Ses dalgalarını bir kulaklıktaki gibi ustaya dinleten bu cihaz, kırmadan ve noktasal su kaçak tespitinin en önemli aşamasını oluşturur.
  • Kombi ve petek tesisatlarında ise ön planda olan basınçölçer ve basınç düşürücüdür. Bu iki cihaz, yalnızca kombi ve petek tesisatlarında kullanılmaz ancak en çok bu tesisatlarda kullanılır. Şebeke suyunun basıncını ölçek ve gerek görülürse düşürmek için kullanılır.

Eryaman Su Kaçak Tespiti Yapan Firmamız

Su tesisatlarında meydana gelen kaçakları yukarıdaki aşamaları göz önünde bulundurarak tespit ediyor ve sizlere profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Aynı zamanda Eryamanda kırmadan su kaçak tespiti hizmetimizi sizlere sunarken, her zaman için garantili hizmeti ön planda tutmaktayız. Çünkü firmamızda bu işlem için kesinlikle kırma dökmeye izin verilmemektedir. Siz değerli müşterilerimiz, verdiğimiz Eryaman su kaçak tespiti hizmetimizden yararlanmak isterseniz, bizlere telefon numaralarımızdan günün her saatinde ulaşabilirsiniz.