Yenikent Su Tesisatçısı

Yenikent Su Tesisatçısı

25 Eyl. 19

Su tesisatları, yaşam veya çalışma alanlarında kullanmamız gereken suları, bizlere ulaştıran ve bu şekilde hayatımızı kolaylaştıran yapılardır. Bu yapılarda meydana gelen kaçaklar, hayatı normal olarak epey zora sokar. Hayatın zor duruma sokulmaması ve daha güzel bir yaşam sürülmesi için, bu tür kaçaklar ile karşı karşıya kalınmaması gerekir. Yenikent su tesisatçısı olarak, su tesisatlarındaki kaçakları kaliteden ödün vermeden profesyonel ve garantili bir şekilde ortadan kaldırdığımız için, sizlere daha net hizmet verebiliyoruz. Aynı zamanda Yenikentte yapıların eski olması ve her geçen gün bu yapılardaki tesisatların çürümesi, su kaçaklarının bu bölgede sık karşılaşılan problemlerden olmasına sebep oluyor. Firmamıza ulaştığınız takdirde ise, bu tür hiçbir problem ile karşı karşıya kalmaz, aynı zamanda profesyonel hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Yenikent Su Tesisatçısı Firmamız

Su tesisatlarındaki problemleri ortadan kaldırırken, üzerinde durulması gereken konu, tesisatlarda hangi problemin olduğudur. Bu nedenle, öncelikli olarak su kaçak tespitinin yapılması, su kaçaklarının ortadan kaldırılmasında ilk aşama olur. Yenikentin en iyi su tesisatçısı olduğumuz için, bu gibi değerlendirmelerde hiçbir problem yaşamazsınız. Peki, su kaçaklarını ortadan kaldırırken, hangi ekipmanları kullanıyoruz ve bu ekipmanları kullanırken nelere dikkat ediyoruz? Bunlardan bahsetmeye çalışalım.

  • Termal Su Kaçak Tespit Cihazı: Bu cihaz, su tesisatlarının tam olarak yerlerini kızıl ötesi ışınlar ile belirliyor ve bu anlamda akustik dinleme cihazına uygun ortamı oluşturuyoruz.
  • Akustik Dinleme Cihazı: Bu cihaz ise, termal su kaçak tespit cihazının bulduğu tesisatları dinleyerek, kırmadan ve noktasal su kaçak tespitini ortaya koymaktadır.
  • Basınçölçer ve Basınç Düşürücü: Bazı durumlarda şebeke suyunun basınç seviyesinde farklılıklar olur ve bu durumda basınçölçer ve basınç düşürücünün kullanılması gerekir. Kaliteli bir su kaçak tespiti için bu geçerli olur.
  • Boru Makası ve Boru Ütüsü: Bu iki malzeme ile su kaçak tamiri hizmeti etkin bir şekilde gerçekleştirilir.

Ada Dekorasyon su tesisatçısı firmamızda sizlere profesyonel bir hizmet verdiğimiz için, hizmetlerimizden yana herhangi bir problem yaşamazsınız. Bu nedenle Yenikent su tesisatçısı olarak bu alanda en kaliteli hizmet veren firmalar arasında zirvede yer alıyoruz. Bizlerden hizmet almak için de, telefon numaralarımızı kullanabilirsiniz.