Etimesgut Tesisat

Etimesgut Tesisat

25 Eyl. 19

Tesisatların döşenmesi sırasında yapılan hatalar ve kullanılan malzemelerin kalitesiz olması, su tesisatlarındaki kaçakları en çok etkileyen unsurlar arasındadır. Etimesgut tesisat firması olarak, sizlere profesyonel olan bu hizmetimizi daha etkin bir şekilde sunmak için, her daim kalitemizden ödün vermeden çalışıyor ve sizlere gerekli konularda gerektiği gibi bilgilendirmeye gayret ediyoruz. Çünkü Etimesgutta bulunan yapıların tesisatlarının eski olması ve bu tesisatlarda galvaniz boruların kullanılmış olması, en çok kaçak oluşturan unsur konumunda. Bu nedenle Etimesgutta tesisatçı olarak sizlere kaliteli bir hizmet verdiğimiz için, bu hususlarda yüksek memnuniyeti bir hizmeti bizlerden alabilirsiniz. Bunun için tel yapmanız gereken ise bizlerden hizmet talebinde bulunmanızdır.

Etimesgut Tesisat Hizmetimizin Önemi

Tesisatlarda bulunan kaçaklar, yalnızca temiz su tesisatlarında oluşmaz. Aynı zamanda pis su tesisatlarında da bulunan su kaçakları, kişilerin hayatlarını olumsuz yönde etkilemektedir. Neticesinde pis su tesisatında bir kaçak oluşması, pis kokuyu ortama yayacak ve bu pis koku böcekleri çekmekle beraber, aynı zaman hastalıkların sayısını da artıracaktır. Bu nedenle Etimesgutta su tesisatı kaçaklarını tamir ve tespit eden firma olarak, sizlere her konuda yardımcı olmayı kendimize görev edinmiş olmaktayız. Peki, verdiğimiz su tesisatı kaçak tespiti ve tamiri hizmetinde özelliğimiz nedir?

  • Öncelikli olarak bizler, kaliteli hizmeti sizlere ulaştırmaya çalışıyoruz. Bunun için de en kaliteli malzemeleri kullanarak, garantili bir hizmet vermek için çaba sarf etmekteyiz.
  • Su kaçak tespiti hizmetinde kullandığımız termal su kaçak tespit cihazı ve akustik dinleme cihazı ile etkin hizmetimizi sizlere ulaştırmaktayız. Bunun için de ekipmanlarımızın bakımlarını kesinlikle aksatmıyoruz.
  • Su kaçak tamiri hizmetimizde ise tamir işlemi bitmeden önce ve sonra gerekli kontrolleri yaparak ilerliyoruz. Açtığımız alanın kapatma işlemini yapmadan da adresten ayrılmıyoruz.

Su tesisatlarındaki kaçakları yukarıdaki değerler kapsamında Ada Dekorasyon su tesisatçısı firmamızda sizlere ulaştırarak, ne kadar profesyonel bir firma olduğumuzu göstermekteyiz. Çünkü sizlere kaliteli hizmeti ulaştırmak ve bu hizmet ile müşteri memnuniyetini yakalamak, firmamızın prensipleri arasında yer alıyor. Bu nedenle Etimesgut tesisat hizmetimizden günün her saatinde yararlanabilir ve hizmetimizden yararlanmak için bizlere telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.