Eryaman Tesisat

Eryaman Tesisat

25 Eyl. 19

Su tesisatlarındaki kaçaklar, insanların hatalarından kaynaklanabilir ancak bunun oranı oldukça düşüktür. Bu nedenle, genel itibari ile su tesisatı kaçaklarının sebebi tesisattan kaynaklanır. Çünkü tesisatların kaliteli malzemeden yapılıp yapılmadığı, aynı zamanda tesisatların ömrü, bu anlamda büyük değere sahiptir. Eryamanda bulunan yapıların her geçen gün gelişmesi ve eski yapıların sayısının da artması, tesisatsal problemleri eski olmaktan dolayı artırıyor. Ancak Eryaman tesisat firması olarak sizlere profesyonel bir hizmeti en kaliteli şekilde vermeye çalıştığımız için, bu hususta hiçbir problem ile karşı karşıya kalmazsınız. Bunun yanında verdiğimiz tüm hizmetlerde kaliteli malzeme ve ekipmanları kullanarak, sizlere üst düzey müşteri memnuniyeti yaşatıyoruz.

Eryaman Tesisat Firması Olarak Su Kaçak Tespitimiz

Su kaçaklarının neyden kaynaklandığına yukarıda kısaca değinmeye çalıştık. Ancak tüm sorunlar elbette ki bununla sınırlı değil. Çünkü su kaçağı pis su tesisatından da kaynaklanabiliyor. Bunda da önemli olan bir diğer husus, bilinçsizce kullanılan kanal açma yöntemleridir. Uzman firmalara danışılmadan kanal açma yöntemlerinin uygulanması kesinlikle uygun olmaz. Eryamanın tesisat firması olarak, sizlere profesyonel hizmeti en kaliteli şekilde ulaştırdığımız için, herhangi bir problem ile karşı karşıya kalmazsınız. Peki, su tesisatlarındaki kaçakların tespitini firmamızda nasıl yapıyoruz? Sizlere bunlardan bahsetmeye çalışalım.

  • Öncelikli olarak alt komşudan gerekli olan bilgilerin alınması gerekir. Çünkü alt komşuya sorular sorulup, belirtilere bakıldığında, su kaçağının hangi tesisatta olduğu anlaşılabilir.
  • Daha sonra ise termal su kaçak tespit cihazı ile kızıl ötesi ışınlar yardımıyla su tesisatlarının yerleri belirlenir. Buna göre, diğer ekipman ile su kaçak tespitine devam edilir.
  • Sonrasında ise akustik dinleme cihazı kullanılır. Bu cihaz, su kaçaklarının tam olarak nereden kaynaklandığını noktasal olarak ortaya çıkarır. Ayrıca Eryamanda kırmadan su kaçak tespiti yaptığımız için, hizmetlerimizden yana herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız.

Ada Dekorasyon su tesisatçısı firması olarak, Ankara’nın pek çok noktasına hizmet ulaştırdığımız için, hizmetlerimizde yana bir sıkıntı yaşamanız mümkün değildir. Bu nedenle Eryaman tesisat firması olarak bizlerden profesyonel hizmeti 7/24 alma şansına sahipsiniz. Bizlere telefon numaralarımızdan ulaşmanız durumunda ise hizmetlerimizden kolay bir şekilde yararlanmanız mümkündür.