Etimesgut Su Tesisatçısı

Etimesgut Su Tesisatçısı

24 Eyl. 19

Hayatımızın her alanında kullandığımız su, bizim yaşamımızın devamlılığı için oldukça büyük bir öneme sahiptir. Suyun bu denli büyük bir öneme sahip olması sonucunda, bazı temel prensipler de gün yüzüne çıktığı için, su tesisatları bizlere en iyi yardımı yapan yapılardır. Ancak belirli durumlarda kişilerin hataları veya tesisattan kaynaklanan hatalar sonucunda, su tesisatlarında kaçaklar meydana gelebiliyor. Özellikle Etimesgut bu anlamda en çok su tesisatı problemi ile karşılaşılan ilçeler arasında yer alıyor. Çünkü Etimesgutta bulunan yapıların birçoğu eski ve eski olan yapıların tesisatları da eski oluyor. Eski olmasındaki temel prensip ise, galvaniz boru kullanılmasıdır. Çünkü galvaniz boru zamanla çürümeye başlar ve bunun sonucunda su tesisatı kaçakları ile karşı karşıya kalınır. Etimesgut su tesisatçısı olarak, su tesisatlarında meydana gelen bu tür problemleri en profesyonel şekilde ortadan kaldırdığımız için, sizlere her zaman kaliteli hizmeti ulaştırıyoruz.

Etimesgut Su Tesisatçısı Firmamız

Su tesisatı alanında tecrübeli olan firmamız, su kaçak tespiti ve su kaçak tamiri gibi hizmetleri en hızlı şekilde gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda Etimesgutun en iyi su tesisatçısı olduğumuz için, bu çerçevede sizlere hizmetlerimizi daha kaliteli bir şekilde ulaştırabiliyoruz. Peki, su tesisatlarında meydana gelen kaçakların, baştan sonra ortadan kaldırılmasında hangi adımlar izlenir? Firma olarak bunu nasıl gerçekleştiriyoruz? Sizlere biraz bu detaylardan bahsetmeye çalışalım.

  • Su tesisatında kaçak oluşumu, su kaçaklarının belirtileri ile fark edilip, firmaya bildirilir.
  • Firmamızda ilk olarak, su kaçak tespiti hizmetine yoğunlaşılır.
  • Bu hizmetin kırmadan ve noktasal olarak gerçekleştirilmesi için, termal su kaçak tespit cihazı ve akustik dinleme cihazı kullanılır.
  • Daha sonra ise su kaçak tamirine geçilir. Bu hizmette uygun olan alan kırılarak, tamir hizmeti; boru makası ve ütüsü ile birlikte gerçekleştirilir.

Yukarıdaki hizmet adımlarını sizlere Ada Dekorasyon su tesisatçısı firmamızda profesyonel bir şekilde ulaştırıyor, bu çerçevede memnuniyetinizi sağlıyoruz. Verdiğimiz tüm hizmetlerde kalitenin yanında, uygun fiyatı da sizlere sağladığımız için, içinizde herhangi bir kuşku kalmasına gerek yoktur. Bu nedenle Etimesgut su tesisatçısı olarak bizlerden gönül rahatlığı ile hizmet alabilir ve bizlere ulaşmak için telefon numaralarımızı kullanabilirsiniz.