Eryaman Su Tesisatçısı

Eryaman Su Tesisatçısı

24 Eyl. 19

Su kullanımımızı evlerimizde, iş yerlerimizde ve daha birçok alanda su tesisatları ile gerçekleştiriyoruz. Su tesisatlarında oluşan kaçaklar ise, normal olarak bizlerin su kullanımının önüne geçiyor. Peki, su tesisatlarındaki bu tür kaçaklar neden oluşuyor? Bunun en temel sebebi, yapıların eski olup olmadığıdır. Çünkü eski yapılarda kullanılan galvaniz borular, zamanla çürümeye başlıyor ve bu çürüme belirli problemleri ortaya çıkarıyor. Çürüme sonucunda oluşan kaçaklar ise kişilere maddi ve manevi pek çok zarar vermektedir. Eryaman su tesisatçısı olarak, su tesisatlarındaki kaçakları profesyonel bir şekilde tespit edip, sizlere sunduğumuz için, tamir işleminde de profesyonelliğimizi ortaya koyabiliyoruz.

Eryaman Su Tesisatçısı Hizmetimiz

Kaçaklar, su tesisatlarının hemen hemen her yerinde oluşabilir ve temiz su tesisatı veya pis su tesisatından birinde oluşmama durumu yoktur. Ancak tespit açısından bakacak olursak, pis su tesisatlarındaki kaçakları ortadan kaldırmak ve tespit etmek, temiz su tesisatlarına göre daha zordur. Eryamanın su tesisatçısı olarak, sizlere verdiğimiz hizmetler ile bu tür hususlarda kesinlikle problem yaşatmıyoruz. Peki, su tesisatındaki kaçakları nasıl tespit ediyoruz? Size bundan bahsetmeye çalışalım.

  • Öncelikli olarak alt komşu ile iletişime geçilir ve bu iletişim sonucunda kaçakların temiz veya pis su tesisatında olup olmadığı anlaşılır.
  • Daha sonra termal su kaçak tespit cihazı ile su tesisatlarının yeri kızıl ötesi ışınlar ile belirlenir.
  • Akustik dinleme cihazı ile de, kızıl ötesi ışınlar ile belirlenen su tesisatları dinlenir. Bu dinlenme sonucunda, noktasal bir tespit gerçekleştirilmiş olur.
  • Aynı zamanda verdiğimiz bu hizmet ile Eryamanda kırmadan su kaçak tespiti hizmetimizi gerçekleştirmiş olmaktayız.

Ada Dekorasyon su tesisatçısı firmamızda verdiğimiz hizmetleri kaliteli bir şekilde sunmak için, sizlere alanında uzman personeller ile hizmet veriyoruz.

Verdiğimiz hizmetler, firmamızın tecrübesi ile eş değer olup, tamamen profesyonelliğe odaklı olarak hareket etmektedir. Bu nedenle Eryaman su tesisatçısı olarak, su tesisatlarındaki tüm kaçakları ortadan kaldırmak için, su kaçak tespiti ve tamiri hizmetlerimizi en kısa sürede ve en uygun fiyatlara gerçekleştiriyoruz. Sizlerde verdiğimiz bu hizmetlerden yararlanmak isterseniz, bizlere telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.