Etimesgut Bağlıca Mahallesi Su Tesisatçısı

Etimesgut Bağlıca Mahallesi Su Tesisatçısı

10 Eyl. 19

Bağlıca, Etimesgutun bilinen ve çok sevilen mahallerinden bir tanesidir ve bu nedenle nüfusu her geçen gün artmaktadır. Artan nüfus elbette ki yapılaşmaları artıracağı için, eski yapılar ve yeni yapılar arasında farkların oluşması oldukça olağan olarak karşılanır. Ancak, eski yapıların tesisatlarının zamanla çürümesi, su kaçaklarının en net sebepleri arasında yer alır. Bu nedenle, su kaçakları ile karşılaşınca, en hızlı şekilde müdahale her daim ön planda olur. Etimesgut Bağlıca Mahallesi su tesisatçısı olarak verdiğimiz su tesisatı hizmetleri de, sizlerin olumsuzluklar ile karşı karşıya kalmaması için, profesyonel ve net bir şekilde verilir. Bu çerçevede su kaçak tespiti ve su kaçak tamiri hizmetlerimiz günün her saatinde, en uygun fiyatlara siz değerli müşterilerimize ulaştırılmaktadır.

Etimesgut Bağlıca Mahallesi Su Tesisatçısı Firması

Su tesisatlarında kaçak oluşumu meydana gelmiş ise, yapılması gereken ilk ve en önemli işlem, su kaçak tespiti olmalıdır. Çünkü su kaçak tespiti her zaman, su tesisatı kaçaklarının daha az maliyetle ortadan kaldırılmasını sağlar. Bunun en temel sebebi ise, kırma dökme işlemine kesinlikle izin vermemesidir. Geleneksel su kaçak tamirinde ve tespitinde, su kaçak tespiti hizmeti olmadığı için, kırma dökme işlemi olduğundan dolayı, sizlere kırmadan su kaçak tespitini en iyi şekilde sunmayı hedefliyoruz. Peki, bu hizmeti nasıl gerçekleştirmekteyiz?

  • Su tesisatlarındaki kaçakların tespit edilmesi sırasında uygulanması gereken ilk adım, alt komşu ile iletişime geçmektir. Çünkü alt komşuya sızan suyun durumu, su kaçağının hangi tesisatta olduğunu ortaya çıkaracaktır. Bu kaçak; temiz su tesisatı ve pis su tesisatında olabilir.
  • Daha sonra ise su kaçak tespitine geçilir. Tespit işlemi genelinde; termal su kaçak tespit cihazı ve akustik dinleme cihazı kullanılır.
  • Öncelikli olarak kullanılan termal su kaçak tespit cihazı, kızılötesi ışınlar yardımı ile tesisatların ortaya çıkarılmasını sağlamaktadır. Bu şekilde akustik dinleme cihazı için uygun zemin hazırlanmış olur.
  • Akustik dinleme cihazı ile de noktasal bir tespit yapılır. Bunun için, termal su kaçak tespit cihazının belirlediği tesisatların, kulaklık tipi bir cihaz olan akustik dinleme cihazı ile dinlenmesi sağlanır. Böylece ses dalgaları dinlenerek, kırmadan ve noktasal bir su kaçak tespiti yapılmış olur.

Su Tesisatçısı Firmamız

Su tesisatlarında meydana gelen kaçakların öncelikli olarak tespit edilmesi ve bu tespitin nasıl yapıldığı konusunda sizlere gerekli olan bilgileri vermeye çalıştık. Bu bilgiler ışığında, hizmetlerimizin ne kadar profesyonel ve teknik olduğunu anlayabilirsiniz. Çünkü sizlere verdiğimiz hizmetleri, alanında uzman personellerimiz sunmaktadır.

Ada Dekorasyon su tesisatçısı olarak, pek çok bölgeye verdiğimiz hizmetler ile adımızdan sıkça söz ettirmeye devam ediyoruz. Etimesgut Bağlıca Mahallesi su tesisatçısı olarak, bu tür hizmetlerimizde garanti ve güvence her zaman için ön plandadır. Sizlerde verdiğimiz bu hizmetlerden yararlanmak isterseniz, bizlere telefon numaralarımızdan günün her saatinde ulaşabilirsiniz.